Як розкрутити сайт?

Обговорення питань оптимізації сайтів на Joomla для просування в пошукових системах та соціальних мережах.
pluhpluh
Користувач
Користувач

Re: Як розкрутити сайт ?

Повідомлення pluhpluh » 07 травня 2008, 20:39

Shaman писав:А як правильно налаштувати robots.txt?Бо свій сайт в пошуку не можу знайти хібащо по назві :-\
треба додати мапу сайта для гугля..

Sanya32
Користувач
Користувач
Контактна інформація:

Повідомлення Sanya32 » 07 травня 2008, 21:31

pluhpluh писав:
Shaman писав:А як правильно налаштувати robots.txt?Бо свій сайт в пошуку не можу знайти хібащо по назві :-
треба додати мапу сайта для гугля..
дійсно, провір індексацію свого сайта, в обох основних пошуковиках. Роботс файл, також важливий - налаштування http://joomla.com.ua/index.php/topic,58.0.html
PAlexA
Користувач
Користувач
Контактна інформація:

Повідомлення PAlexA » 08 травня 2008, 12:23

Я считаю что только оптимизация сайта к поисковым системам и регистрация в них, рекламные компании в поисковиках и честный обмен ссылками с другими сайтами, статити на других сайтах с сылками на ресурс могут принести результат
pluhpluh
Користувач
Користувач

Повідомлення pluhpluh » 16 липня 2008, 16:09

а ктонить слышал о _http://1ps.ru/ ?
я кста попробывала реган и ниче страшного не произошло в яше месяц на 1й позиции повисел где-то через недели 2-3 после реги. и гуля тож норм воспринял сча тож 1й первое время 4-5 был
nick71
Користувач
Користувач

Повідомлення nick71 » 11 січня 2010, 16:00

Сразу несколько вопросов:
1. Есть такая программка allsubmitter, я как-то скачал Портейбл версию, по отзывам - очень даже неплохая в плане раскрутки, только вот как ее качественно настроить, нюансов я так понимаю масса, ну и может у кого-то есть украинские базы к ней? Пишите у кого есть или сразу выкладывайте.
2. Для 1.5 кто посоветует качественный компонент обмена ссылками?
3. Для 1.0 был хороший компонент Генератор Метатегов. Для 1.5 такого не существует, перелопатил весь инет. Может кто возьмется переделать под 1.5? Там всего 10 файликов, но я и близко не программер и не смогу это сделать сам.
4. Партнерские программы: есть у меня например партнерка под Джумлу с интеграцией с ВиртМартом, может есть желающие в ней разобраться в настройках и как ее максимально выгодно употребить для раскрутки сайта?
5. Есть несколько бесхозных сайтов, в свое время понаделал когда с Джумлой знакомился, но плотно заниматься ими нет времени. Кто посоветует что с ними можно сделать чтобы они приносили хоть какой-то доход? Тематики разные, например портал Любителей животных, Все о строительстве, Учебные заведения Киева и т.д... С реальными предложениями можете стучать в асю: 473737041

senquiem
Користувач
Користувач
Контактна інформація:

Повідомлення senquiem » 21 січня 2011, 14:01

Більшість описаних вище методів — дієві.
Від себе додам, що просування сайту потребує постійної праці. Можна накупити посилань з сайтів, витративши зо 100 доларів і отримати ПР 4 й позиції в топі.
Проте й для підтримки цього рівня знадобиться вкладати подібні суми регулярно.

Крнтектсна реклама ефективна, коли сайт щось продає, або ж надає послуги — якщо по ній заходять, то зазвичай це зацікавлені юзери, яких цікавить конкретна інформація.

Доволі дієвим є написання матеріалів в блогах, з відповідними ключовими словами та посиланнями на ресурс. Особисто я свій сайт так і просуваю.

При так званій природній розкрутці результати підходять дуже повільно — через 1-2 місяці. Проте це абсолютно стабільні позиції і з них вас може скинути лише прогресуючий сайт, а не припинення проплат за рекламу та зворотні посилання.
Дизайн, верстка, створення сайту InTech. Безкоштовні консультації.
demix
Користувач
Користувач
Контактна інформація:

Повідомлення demix » 21 січня 2011, 14:14

Якщо потрібно просунути сайт в ТОП по ВЧ запитам, то простими методами тут не обійтись.

А вот для НЧ запитів повністю може хватити правильної внутрішньої оптимізації сторіки і декількох посилань із сателітів або блогів.
saharin
Користувач
Користувач
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення saharin » 21 січня 2011, 20:38

Все мы знаем, каталоги уже не актуальны..
seopult.ru вам в помощь..
nicrior
Користувач
Користувач

Як розкрутити сайт?

Повідомлення nicrior » 29 грудня 2015, 01:52

1) Один з кращих способів розкрутки, це ЯКІСНО продумані тексти на сайті, на які попередньо підібрані невисокочастотні запити (запроси), до 5 шт. звязанні по логіці. Довіряти тексти вузькоспеціалізоанним спеціалістам копірайтингу у вашій області (можна таких знаходити на біржах фрілансу, на Адвего, а також SEO форумах). Можна використовувати класторизатори запросів.

2) Красивий адативний дизан сайту, на якому немає лишніх елементів(можна для визначення таких поставити Page Analytics в браузер и дивитись теплові карти). При визначенні елементів та блоків вивчайте конкурентів, обов'язково записуйте кращі їх идеї і добавляйте по мірі необхідності до свого сайту.

3) Внутрішня оптимізація, виключення дублів сайту, швидкість сайту менше 3 сек. загрузка сторінки.

4) Найбільш "просувне" - це посилання, але бажанно не арендні посилання, а симбіоз вічних посилань из статтей( з живих ресурсів з ТІЦ больше 40, і об'ємом від 2000 символів) а також посилань із форумів, блогів, соц.мереж. Це дає сильний ефект уже з першого місяця просування.

5) Заведіть блог, пишіть великі статті які кращі в своїй області, в статтях легко заняти хороше місце в Гуглі, головне якісна стаття і пару посилань.
Леонід
Користувач
Користувач
Контактна інформація:

Як розкрутити сайт?

Повідомлення Леонід » 31 грудня 2015, 19:51

При якій відвідуваності сайту на ньому можна буде заробляти розміщенням реклами?

Uzeli
Користувач
Користувач
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Як розкрутити сайт?

Повідомлення Uzeli » 23 березня 2016, 10:15

inf4mi писав:Джерело цитати Сорі за оффтоп ?

Хто може поділитися якимось досвідом - щоб розкрутити сайт ?
мм, а скажите какая у вас тематика? Покажите сайт? Какая у вас ЦА?
PAlexA
Користувач
Користувач
Контактна інформація:

Як розкрутити сайт?

Повідомлення PAlexA » 23 березня 2016, 18:41

Леонід писав:Джерело цитати При якій відвідуваності сайту на ньому можна буде заробляти розміщенням реклами?
я даже не знаю что вообще можно заработать на сайте. Если раньше мне для содержания сайта и банки пива в день хватало 10 кликов (1$ в сутки) то при теперешней цене за 2 цента за клик и распространённом плагине ADBlock, это надо очень много уникальных посетителей
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Як розкрутити сайт?

Повідомлення Dutch » 24 березня 2016, 06:20

ADBlock и еще подобные начала вводить белые списки, среди которых Google Ads.
Oleksandra
Користувач
Користувач

Як розкрутити сайт?

Повідомлення Oleksandra » 04 квітня 2016, 19:32

Підскажіть будь ласка, як правильно налаштувати google аналітику ?
Що таке коди, де взяти і куди підставити ?
Natalia555
Користувач
Користувач

Як розкрутити сайт?

Повідомлення Natalia555 » 12 квітня 2016, 17:28

Контекстная реклама самая дорогая и очень затратная, по сравнению с СЕО. Но для СЕО нужна выдержка, так как это не быстрый процесс.

Uzeli
Користувач
Користувач
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Як розкрутити сайт?

Повідомлення Uzeli » 18 травня 2016, 11:21

inf4mi писав:Джерело цитати Сорі за оффтоп ?

Хто може поділитися якимось досвідом - щоб розкрутити сайт ?
А что вы уже начали делать? Какая у вас тематика?

Вот вам отличный вебинар на тему продвижения сайта комплексом (тоесть двумя инструментами смм + емаил маркетинг) http://webpromoexperts.com.ua/blog/sine ... marketing/ - тут очень много рекомендаций и я думаю вы найдете ответы на многие вопросы:)
Konia
Користувач
Користувач
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Як розкрутити сайт?

Повідомлення Konia » 19 травня 2016, 10:29

Я сначала вкладывала в деньги и в контекст и в сео, а потом отказалась от контекста, когда сайт и так вышел в топ
max_ionov
Користувач
Користувач

Як розкрутити сайт?

Повідомлення max_ionov » 05 січня 2017, 11:23

минулої осені користувався послугами сео студії https://boosters.com.ua . достатньо швидко знайшов спільну мову з менеджером компанії. порадувала також стриманість працівників, я мав достатньо багато правок та змін, але все було виконано. ціни помірні, співвідношення якість-ціна дуже добра. до цього намагався самостійно просунути свій магазин (магазин дитячої одежі), але моя спроба не дала бажаного результату
svetik.dor.88
Користувач
Користувач
Контактна інформація:

Як розкрутити сайт?

Повідомлення svetik.dor.88 » 10 січня 2017, 11:44

доволi цiкава темаЗображення

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Пошукова оптимізація (SEO) та соціальні мережі”