не працбє форма відправки вмісту.. допоможіть виправити...

Форуми по лінійці Joomla 1.0.x.
VovchukBratuk
Користувач
Користувач

не працбє форма відправки вмісту.. допоможіть виправити...

Повідомлення VovchukBratuk » 13 липня 2007, 23:31

допоможіть виправити таку проблему... зареєстровані користувачі не можуть добавляти новини через форму віддправки вмісту, при переході по посиланню, їм видає таке:
Вам не дозволено переглядати цей ресурс. >:(
однак це не стосується адміністраторів.. як це справити, колись все було добре і надсилалось... і ше одна проблема.. коли я (адмін) додаю статті не заходячи в адмінку (через сайт) , то стаття не висвічується після додавання (як раньше), а для того , шоб її опублікувати, треба заходити в адмінку, де вона не опублікована лежить, і через адмінку опубліковувати.. допоможіть пліз

shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Re: не працбє форма відправки вмісту.. допоможіть виправити.

Повідомлення shaman » 13 липня 2007, 23:40

VovchukBratuk писав:допоможіть виправити таку проблему... зареєстровані користувачі не можуть добавляти новини через форму віддправки вмісту, при переході по посиланню, їм видає таке:
однак це не стосується адміністраторів.. як це справити, колись все було добре і надсилалось...
Точно таке і в мене було спочатку...Спробуй створити новий пункт меню з функцією прислати матеріал.Якщо не вийде - завантаж компонент JA SUBMIT з http://www.joomlart.com.Користуюсь цим компонентом,не жалкую і все гуд.
Якщо цікаво, глянь.
--------------------------------------------------------------------
Щодо другого питання - сорі,не знаю відповіді..
Востаннє редагувалось 13 липня 2007, 23:49 користувачем Anonymous, всього редагувалось 1 раз.
VovchukBratuk
Користувач
Користувач

Re: не працбє форма відправки вмісту.. допомож

Повідомлення VovchukBratuk » 14 липня 2007, 11:32

Adaman писав:
VovchukBratuk писав:допоможіть виправити таку проблему... зареєстровані користувачі не можуть добавляти новини через форму віддправки вмісту, при переході по посиланню, їм видає таке:
однак це не стосується адміністраторів.. як це справити, колись все було добре і надсилалось...
Точно таке і в мене було спочатку...Спробуй створити новий пункт меню з функцією прислати матеріал.Якщо не вийде - завантаж компонент JA SUBMIT з http://www.joomlart.com.Користуюсь цим компонентом,не жалкую і все гуд.
Якщо цікаво, глянь.
--------------------------------------------------------------------
Щодо другого питання - сорі,не знаю відповіді..
а шо в тому компоненті не можна настроїти візуального редактора, шоб користуваці могли редагувати текст??
VovchukBratuk
Користувач
Користувач

Повідомлення VovchukBratuk » 14 липня 2007, 11:50

а можеш закинути на форум той компонент, бо на тому сайті зареєструватись треба, а шоб зареєструватись треба їм оплатити якусь суму за чтенство в клубі.. ото блін придумали
shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення shaman » 14 липня 2007, 13:36

а шо в тому компоненті не можна настроїти візуального редактора
Можна,я його просто вимкнув.Настройка в глобальних конфігураціях.
--------
На форум, як я зрозумів, можна завантажувати тільки укр.локалізації,тож пересилаю тобі по email компонент у вкладенні (укр.файл - в англійському мовному файлі).Удачі! ;)

VovchukBratuk
Користувач
Користувач

Повідомлення VovchukBratuk » 14 липня 2007, 20:11

дуже дякую.. я з тим розбирався і вирішив зробити додавання публікацій через форум.. люди пишуть публікації на форумі, а ми їх на сайті публікуєм, досить гарно вийшло... от зациніть

http://www.tilkorock.ipsys.net

там зправа для зареєстрованих користувачів є колонка *Меню користувача*
вибираєте добавити публікацію.. і.....

• Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Joomla! 1.0”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей