Зміна URL в пагінації

Питання по налаштуванню Joomla 3.x, встановлення параметрів конфігурації, роботі, оптимізації та прискоренню роботи Joomla 3.x.
Саладін
Користувач
Користувач

Зміна URL в пагінації

Повідомлення Саладін » 14 грудня 2016, 17:03

Доброго вечора, зіткнувся з банальної проблемою, але на жаль не можу знайти рішення, у сторінок пагінації посилання має вигляд - (Сайт/shop?Limit=24&start=48), (сайт/shop?Limit=24&start=72).
Як зробити, що б адреса у сторінок пагінації була (Сайт/page1), (Сайт/page2) і т.д? Шукав на форумі, в інтернеті, але рішення не знайшов.

gruz
Користувач
Користувач
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Зміна URL в пагінації

Повідомлення gruz » 14 грудня 2016, 18:29

Тут тільки один вихід - самому дописувати роутер. Думаю, плагіном це можна зробити.

Якщо магазин такої можливості не надає - то тільки самому писати.

Що за магазин?

Щиро ваш, король Англії Річард І
Вам ліньки розгорнуто і з малюнками формулювати запитання? Нам ліньки відповідати.
Правильне запитання:
- Версія J! і проблемного розширення
- Що мав на меті?
- Що пробував?
- Що вийшло і що не вийшло?
- Які були помилки?
Саладін
Користувач
Користувач

Зміна URL в пагінації

Повідомлення Саладін » 14 грудня 2016, 19:43

Доброго вечора, Joomshoping 4.14.3, Joomla! 3.6.4. Наскільки я зрозумів читаючи усю можливу доступну інформацію, Joomshoping використовує пагінацію Joomla.. Ви б не могли вказати де мені копати, де формується урл в пагінації Joomla?
gruz
Користувач
Користувач
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Зміна URL в пагінації

Повідомлення gruz » 14 грудня 2016, 20:13

Я не маю під рукою Joomshopping.

Теорія така.

В будь-якого компонента є роутер який (зразок /components/com_content/router.php і функції відповідно build і parse):
- перетворює посилки з non-sef у sef (у тебе на вході є масив виду Limit=24&start=72)
- перетворює посилки з sef у масив, ніби посилка була виду index.php?option=com_jshopping&Limit=24&start=72&Itemid=455 (номір від балди пишу)

У тебе в посиланні є shop, що є aliasом пункту меню магазина. Joomla дивиться, що лінк починається із shop, шукає підходящий пункт меню, розуміє що йдеться про com_jshopping (чи як він там) і далі предає керування роутеру магазина, який далі парсить лінк у свої змінні (чи є там view, який view і т.д.).

АЛЕ! Очевидно роутер JoomShopping при формуванні лінка не париться ні формуванням красивого лінка для пагінації, ні відповідно розпарсингом його назад.

Щоби не правити код роутера, у Joomla є можливість написати плагін, який буде перехоплювати посилання і або пояснювати Joomla до якої саме сторінки ти звертаєшся (тобто, що Сайт/page1 означає сайт/shop?Limit=24&start=72, а далі вже роутер хай розбиває, він вміє далі сам). І пагінацію ще треба виводити з правильними лінками.

Задача вивести нові/правильні лінки в пагінації може мати пару розв’язків.

Або, якщо вийде, скопіювати і переробити плагін pagenavigation. Якщо він не інтегрується з JoomShopping (не передає данні в нього для цього випадку), тоді на рівні шаблона магазина можна виловити місце формування лінків і їх підмінити.

Далі треба парсінг лінків зробити. Для цього треба написати системний плагін, який на подіях або onAfterRoute, або onAfterDispatch (треба поекспериментувати, котрий з них), візьме реальний лінк виду Сайт/page1, і скаже Joomla, що малось на увазі Limit=24&start=72

Це так в теорії. Досить геморойно. Тому ліпше не парся.

Ще є якісь платні СЕО-інструменти, може вони щось вміють. Я ніколи не користувався.
Вам ліньки розгорнуто і з малюнками формулювати запитання? Нам ліньки відповідати.
Правильне запитання:
- Версія J! і проблемного розширення
- Що мав на меті?
- Що пробував?
- Що вийшло і що не вийшло?
- Які були помилки?
Саладін
Користувач
Користувач

Зміна URL в пагінації

Повідомлення Саладін » 14 грудня 2016, 20:27

Досить детально, дякую! =)