Українська локаль

Форуми по лінійці Joomla 1.0.x.
KILLER
Користувач
Користувач
Контактна інформація:

Українська локаль

Повідомлення KILLER » 11 листопада 2006, 13:09

По-перше, Dutch, хочу подякувати за появу такого необхідного проекту.  :D Сподіваюсь, що він буде щодня набирати оберти  ;)

По-друге, одразу ж і запитання. Як можна дізнатися значення (ну крім хостера) локалі або які можуть варіанти???

Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Українська локаль

Повідомлення Dutch » 11 листопада 2006, 18:03

Дякую за подяку.
Так проект буде набирати оберти. Але на це потрібен деякий час.
Також пришвидчать ці оберти і допомога волонтерів, адже з вашою допомогою можна буде досягти більшого.

На даний момент поки що буде розвиватись форум. Найближчим часом я вивішу сюди усі локалізації робочих компонентів, модулів, ботів. Також повішу свої доробки, які наразі представлені на extensions.joomla.org.
KILLER писав:По-друге, одразу ж і запитання. Як можна дізнатися значення (ну крім хостера) локалі або які можуть варіанти???
Тут варіантів буде не багато:
1. На сервері Віндовс просто пишемо ua або UA
2. На інших можно пробувати ua_UK, ua_UK.CP1251, uk_ua, uk_UA.CP1251. Але не на всіх серверах є українська локаль :(
На FreeBS - KOI8-U, koi8-U, koi8-UK

З появою джмла! 1.5 проблема із локалью буде не дуже актуальна, оскільки при інсталяції все буде налаштовуватись автоматично.
Юра
Користувач
Користувач
Контактна інформація:

Повідомлення Юра » 12 листопада 2006, 11:04

Лінукс:
uk_UA
uk_UA.cp1251 (без тире!)
uk_UA.koi8u
uk_UA.utf8

FreeBSD:
uk_UA.ISO8859-5
uk_UA.KOI8-U
uk_UA.UTF-8

Але тобі треба локаль з тим кодуванням, в якому твій мовний файл (переважно cp1251). Тому якщо хостинг на Лінуксі - підбереш, якщо на BSD то прийдеться скорочувати формат дати, щоб не було слів (лише цифри).

Ще глянь тут http://joomlaforum.ru/index.php/topic,1 ... l#msg28532 .
KILLER
Користувач
Користувач
Контактна інформація:

Повідомлення KILLER » 12 листопада 2006, 12:50

Підібрати не вдалося. Ну і дідько із нею  :)
Dutch писав:Так проект буде набирати оберти. Але на це потрібен деякий час.
Також пришвидчать ці оберти і допомога волонтерів, адже з вашою допомогою можна буде досягти більшого.
Можу запропонувати свою допомогу саме у локалізації мовних файлів, бо програмер з мене як з лайна куля - у кращому випадку можу трохи відредагувати скрипт під себе. Тим більше, що поки проект набирає оберти, будуть з'являтися ентузіасти.

Dutch, ти зкинь, перелік того, що планується зробити і, я думаю, кожен хоча б по одному компоненту візьме на себе.  ;)

ПМ: Зроби банер. Треба ж хоч якось повідомити суспільство, про існування проекту.

ПММ: Я так розумію, що мета порталу не тільки локалізація Joomla та її компонентів, а ще й допомога україномовній спільноті, яка послуговується Джумлою?! Якщо це дійсно так, то не завадило б створити на форумі розділ для обговорення конкретних проблем. У мене їх, до речі, ну просто вдосталь ;)
Востаннє редагувалось 12 листопада 2006, 13:44 користувачем KILLER, всього редагувалось 1 раз.
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 12 листопада 2006, 16:46

На Лінуксі можуть також трапитись трабли :)

На одному сервері на Лінукс поставили українскьку локаль у кодуванні koi-8 - тому прийшлося взагалі відмовитися від повної версії дати :(

тому із українською локалью треба підходити філосовськи :)

Хочу зазначити ще таку річ, що на сьогодні існує тенденція відмовлення від повних дат, тобто навіть в англомовному секторі все більше і більше переходять просто на чисельне відображення дати, оскільки це нав'язується :) дизайнерами та і функціонально такі дати забирають менше місця, а отже збільшується місце, що особливо важливо для новиних сайтів.

KILLER
Користувач
Користувач
Контактна інформація:

Повідомлення KILLER » 12 листопада 2006, 16:49

Я залишив повний варіант дати. Нехай юзери вчать англійські місяці :)

А що стосовно Траблового розділу??? ;)

Повернутись до “Joomla! 1.0”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість