Форум Joomla! Україна

Повна версія: Українська локаль
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
По-перше, Dutch, хочу подякувати за появу такого необхідного проекту.  Big Grin Сподіваюсь, що він буде щодня набирати оберти  Wink

По-друге, одразу ж і запитання. Як можна дізнатися значення (ну крім хостера) локалі або які можуть варіанти???
Дякую за подяку.
Так проект буде набирати оберти. Але на це потрібен деякий час.
Також пришвидчать ці оберти і допомога волонтерів, адже з вашою допомогою можна буде досягти більшого.

На даний момент поки що буде розвиватись форум. Найближчим часом я вивішу сюди усі локалізації робочих компонентів, модулів, ботів. Також повішу свої доробки, які наразі представлені на extensions.joomla.org.

KILLER Написав:По-друге, одразу ж і запитання. Як можна дізнатися значення (ну крім хостера) локалі або які можуть варіанти???

Тут варіантів буде не багато:
1. На сервері Віндовс просто пишемо ua або UA
2. На інших можно пробувати ua_UK, ua_UK.CP1251, uk_ua, uk_UA.CP1251. Але не на всіх серверах є українська локаль Sad
На FreeBS - KOI8-U, koi8-U, koi8-UK

З появою джмла! 1.5 проблема із локалью буде не дуже актуальна, оскільки при інсталяції все буде налаштовуватись автоматично.
Лінукс:
uk_UA
uk_UA.cp1251 (без тире!)
uk_UA.koi8u
uk_UA.utf8

FreeBSD:
uk_UA.ISO8859-5
uk_UA.KOI8-U
uk_UA.UTF-8

Але тобі треба локаль з тим кодуванням, в якому твій мовний файл (переважно cp1251). Тому якщо хостинг на Лінуксі - підбереш, якщо на BSD то прийдеться скорочувати формат дати, щоб не було слів (лише цифри).

Ще глянь тут http://joomlaforum.ru/index.php/topic,14...l#msg28532 .
Підібрати не вдалося. Ну і дідько із нею  Smile

Dutch Написав:Так проект буде набирати оберти. Але на це потрібен деякий час.
Також пришвидчать ці оберти і допомога волонтерів, адже з вашою допомогою можна буде досягти більшого.

Можу запропонувати свою допомогу саме у локалізації мовних файлів, бо програмер з мене як з лайна куля - у кращому випадку можу трохи відредагувати скрипт під себе. Тим більше, що поки проект набирає оберти, будуть з'являтися ентузіасти.

Dutch, ти зкинь, перелік того, що планується зробити і, я думаю, кожен хоча б по одному компоненту візьме на себе.  Wink

ПМ: Зроби банер. Треба ж хоч якось повідомити суспільство, про існування проекту.

ПММ: Я так розумію, що мета порталу не тільки локалізація Джумли та її компонентів, а ще й допомога україномовній спільноті, яка послуговується Джумлою?! Якщо це дійсно так, то не завадило б створити на форумі розділ для обговорення конкретних проблем. У мене їх, до речі, ну просто вдосталь Wink
На Лінуксі можуть також трапитись трабли Smile

На одному сервері на Лінукс поставили українскьку локаль у кодуванні koi-8 - тому прийшлося взагалі відмовитися від повної версії дати Sad

тому із українською локалью треба підходити філосовськи Smile

Хочу зазначити ще таку річ, що на сьогодні існує тенденція відмовлення від повних дат, тобто навіть в англомовному секторі все більше і більше переходять просто на чисельне відображення дати, оскільки це нав'язується Smile дизайнерами та і функціонально такі дати забирають менше місця, а отже збільшується місце, що особливо важливо для новиних сайтів.
Я залишив повний варіант дати. Нехай юзери вчать англійські місяці Smile

А що стосовно Траблового розділу??? Wink