Форум Joomla! Україна

Повна версія: Будласка, допоможіть бозібратися з перенесенням сайту.
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Сайт чудово працював на "Денвері", однак після перенесення на віддалений сервер не відображаються шаблон, зображення; непрацюють посилання. І взагалі нічого не працює:

http://www.archdecor.com.ua/

Підозрюю, що щось не так з перенесенням бази даних, оскільки на "Денвері вона всього займала 394.3 KiB, 463 записів і 29.1 KiB "надмірних видатків", а на віддаленому - 338.0 KB та 463 записів і 0 Bytes "надмірних видатків" (при тих самих 45 таблицях. Дані з вкладок "Структура" в phpMyAdmin).

Кодування перевіряв, начебто всюди utf8...
Не знаходить файл зі стилями..
Можу припустити, що при перенесені на сервер якимось чином змінилася назва папки з шаблоном, можливо ви перевели імена файлів в нижній регістр..
Ви спершу бек БД і файлів залийте нормально а тоді вже будемо думати що у вас там за проблеми..
Можливо шляхи неправильно прописані в конфігураційному файлі.
Яка стоїть версія пхп на денвері, а яка на сервері?
Файли і папки я перекидав через FiliZilla без жодних змін, змінював тільки configuration.php.

Міг справді вказати невірні шляхи у цьому файлі, оскільки стаття, з якої я черпав інформацію вказувала лише те, які строки треба міняти, особливо не заминаючись на тому, як саме це робити. Порадьте, будласка, якусь розширенішу інформацію про правки в конфігураційному файлі..

Щодо весії РНР...
Денвер у мене встановлений з файлу Denwer3_Base_2010-11-07_a2.2.4_p5.3.1_m5.1.40_pma3.2.3.exe
Дані з серверу такі

MySQL
Сервер: Localhost via UNIX socket
Версія сервера: 5.0.51a-24+lenny4-log
Protocol version: 10
MySQL Charset: UTF-8 Unicode (utf8)
Web server
Apache/2.2.16 (Debian)
MySQL client version: 5.1.49
PHP extension: mysql
phpMyAdmin
Version information: 3.3.7deb3

Якщо різні РНР, що порадите робити?
Мабудь ви зробили помилку саме у шаблоні або ввели не коректний URL вашого сайту при конфігураціїї.
Якщо переглянути основу яку видає ваш сайт то ви побачите що доданий пробіл після www._ ????
причому URL у деяких строках повторюється два рази
Дякую усім, хто намагався допомогти, але...
Я занадто мало в тому всьому тямлю, щоб виправляти незрозумілі для мене помилки, тому пішов трохи болісним, але, сподіваюсь, надійним методом: зніс усе, що було на сервері, і встановив Joomla! з чистого листа. Тепер потихеньку через адмінку копіюватиму усе наповнення. У мене його не так багато, так менеше часу згаю, ніж буду шукати помилку у перенесенні сайту.