Форум Joomla! Україна

Повна версія: Глюк Phoca Gallery. Допоможіть
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Поставив на сайт Phoca Gallery і там є параметр котрий відповідає за показ зображення якщо натиснути на мініатюру на сайті detail= так от у мене проблеима коли ставлю detail=8 то при натисненні на мініатюру замість одного зображення підгружаються два при чому одне вище другого, закриваеш одне а підим ще й друге виглядає це http://okri.com.ua/index.php?option=com_...Itemid=223 якщо хто стикався з подібною проблемою або якщо хто багато копався в коді цієї галереї то підкажіть будь ласка де шукати рішення проблеми.
Я так само багато перепробував всього того на що попадав, коли шукав пристойну галерею.
Як на мене com_galleryxml_v2.2 - найбілш адекватна і поставити можна ще і видео!
Якщо не здайдеш - можу відіслати на e-mail.
Див де хочеш, а хочеш у мене в Головному меню - Галереї
http://vdprostir.com

Успіхів!
Дякую та сайт уже створено і мені там всьго кілька зображень треба поправити щоб вони відображались коректно тому нових компонентів ставити не хочу.
судячи зі всього на твоєму сайті конфліктують (навіть не конфліктують а просто відкриваються обидві галереї) дві галереї slimbox і lightbox не знаю котра з них вбудована в Phoca Gallery. Глянь код картинки там таке
<a rel="lightbox-PhocaGalleryPl1" href="/images/phocagallery/avatars/primeri_rabot/thumbs/phoca_thumb_l_1.jpg" title="Цветы 1" class="slimbox">
<img alt="Цветы 1" src="/images/phocagallery/avatars/primeri_rabot/thumbs/phoca_thumb_m_1.jpg"></a>
Проблему вирішено. Конфлікт виник тому що було включено сторонній модуль Ninja Shadowbox. Просто забув вимкнути. Висновок завжди вимикайте всі сторонні розширення котрі вам не потрібні.