Форум Joomla! Україна

Повна версія: Проблема із сервером
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Зареєстрував сайт на http://mirohost.net/hosting/ вибрав пакет сайт(1000МВ). 5 днів дали на тестування. Залив сайт на сервер вибило пимилку. Ось подивіться :

http://test3serv327.mirohost.net/

Скріншот :

[Зображення: 46345453.png]

В чому там проблема. Користуюсь joomla 1.5 adsmanager 2.5

На локальному сервері все добре :

[Зображення: 777.png]
вимкни на хостинг панелі в налаштуваннях PHP відображення попереджень і підсказок...
Також ще в адмінку не пускає: вводжу логін і пароль -- просто оновлюється сторінка і все. Не пише що хибний пароль чи логін.
вам мав прийти лист з даними авторизації з вказаними адресом хостинг-панелі, логіном та паролем. спробуйте перейти по тій адресі та прямо з листа скопіювати логін і пароль, може ви невірно якийсь з символів зрозуміли наприклад.
Лист прийшов але з тестовим акаунтом без доступу до контрольної панелі хостингу.
Але чому мене не пускає до адміністративної зони джумли http://test3serv327.mirohost.net/administrator/ ?
Очевидно дві проблеми.
Включені помилки виводять інформацію швидше, ніж РНР починає виводити сторінку. Тому вилазить те, що згори. На локальному комп'ютері скоріше за все помилки просто вимкнено.

Друга помилка, скоріше за все, пов'язана із неправильними шляхами в configuration.php
http://joomla.org.ua/tips-tricks-tutoria...e-web-path

Якщо шляхи правильні, то проблема в іншого. У файлів залитих по ФТП один власник, а у створених Апачем - інший. Вони не можуть один в одного писати. Раніше в Мірохоста точно була ця проблема.
Або спробуй ввімкнути ФТП доступ в глобальних налаштуваннях Джумли, або з контрольної панелі зроби їм власника, як у апача.

Може бути що спочатку шляхи, а потім ФТП-Апач - обидві проблеми наявні.
щоб забрати верхні помилки завантаж оригінальний дистрибютив джумли з офіційного сайту останьої версії та з неї заміни /libraries/joomla/session/session.php на свому фтп з включеним типом передачі файлів ANSI і обов'язково пустить в адмінку (я раніше подумав що тебе не пускає в адмінку хостінга)

З.Ы. Якщо зверху зявляться ще одна помилка метод лікування такий самий.
Скачав джумлу із http://www.joomla.org/download.html
замінив session.php . Одна помилка зникла, але в адмінку всерівно не пускає.
Впевнений що шляхи в configuration.php в нормі
Не зрозумів як вирішити проблему із ФТП-Апач.
Спасибі за допомогу.
Цитата:administratorincludesframework.php
includesframework.php
xmlrpcincludesframework.php
ще спробуй так само замінити оригінальними оці файли принаймі мені в свій час помогло, але в моїй ситуації вони були вказані вверху в помилках.
Не помогло всерівно вискакує :

Цитата:Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/test3serv327/test3serv327.mirohost.net/configuration.php:1) in /var/www/test3serv327/test3serv327.mirohost.net/libraries/joomla/session/session.php on line 411

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/test3serv327/test3serv327.mirohost.net/configuration.php:1) in /var/www/test3serv327/test3serv327.mirohost.net/libraries/joomla/session/session.php on line 411
В адмінку непускає.
Можливо це через те акаут тестовий, проте в них на сайті написано :
Цитата:Тестовый аккаунт используется для проверки скорости каналов MiroHost.net, работоспособности программного обеспечения (PHP, CGI, mySQL, Perl и т.д.), а также для проверки работоспособности Вашего сайта, расположенного на наших серверах.
я б на твому місці спробував з того останього дистрибутива джумли оновити каталоги includes в корні і в administrator/includes
Спрацювало спасибі fisk та gruz.
Хто стикнеться з такою проблемою раджу почитати :
http://joomlaforum.ru/index.php/topic,34534.0.html
Зареєстрував домен http://bargain.org.ua
Є два питання :

1. Виводяться помилки :
Цитата:Warning: fopen(/var/www/bargain/bargain.org.ua/components/com_adsmanager/cron.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /var/www/bargain/bargain.org.ua/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 2084

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/bargain/bargain.org.ua/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 2085

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/bargain/bargain.org.ua/components/com_adsmanager/adsmanager.php on line 2086

2. Коли користувач додає оголошення при заповненні поля фото 1 ... . Зображення не додаються, тобто користувач вказує шлях до зображення, зберігає оголошення, але в оголошення зображення не виводиться (незагружає фото). Так само відбувається при спробі додати аватар.
подивись куди мають зберігатися зображення можливо для того каталогу не виставлені права на запис, а можливо в того файлу "adsmanager.php" теж не вистарчає прав для повноцінної роботи, теж попробуй тому файлу дати повні права, але це вже після першого пункту якщо не вийде з папкою.
Спрацювало. Поставив права 777
з тебе плюсик ;=)