Форум Joomla! Україна

Повна версія: Як встановити GD бібліотеку на сервер?
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Отримав виділений сервер, та зіткнувся з проблемою графіки на сайті - на пустому сервері як вияснилось не встановлена GD-бібліотека. Це призвило до глюків з візуальною перевіркою captcha, оголошеннями з фото marketplace, відсутність масштабування в datso-gallery та вкладеннях SMF. Короче сайт став наполовину не працездатний.
Оскільки сервер виділений, повну адміністративну функцію виконую я.Але вже другий день не можу зрозуміти звідки і куди встановити GD бібліотеку через C-panel серверу.
Якщо хтось допоможе, буду дуже вдячний бо потрібно самостійно розібратись з проблемою за цей місяць.
Пишу вирішення питання для C-panel [WHM 11.2.0 cPanel 11.11.0-S18033] в разі, якщо Ви адміністратор серверу:

Software -> Apache Update -> у вікні, що відкриється, шукаємо пункт "GD (Version latest)" -> відмічаємо галочкою -> натискаємо кнопку "start build". Після оновлення апача, завантажеться остання версія GD бібліотеки.
Класно, у меня кроме чёрного экрана и mc на сервере  никакой пенели управления нет. red hat 9 Сколько искал, но так и не понял как эту библиотеку поставить. Или подключть к php (может она установлена ?). Потому что галерея zoom её находит но неработает, а глерея датцо её не видет вообще.

Может кто спец на понятном языке скажет что и где скачать и как поставить ?
С таким вопросом лучше обращаться к своему хостеру.
Dutch Написав:С таким вопросом лучше обращаться к своему хостеру.
Спасибо, но там я сам себе хостер. Сайт находится в Интранет государственной службы. Там как админ поставил сервер, так на этом всё и закончилось. Меня попросили сделать на нём сайт. Сайт сделан, всё работает нормально. Только вот с этой библиотекой запара.
попроси админа доставить Wink
Спасибо, утешил. Он давно бы поставил, если бы знал как. Ну ладно, если реально кто знает, то подскажет, если нет, ну и тоже не плохо.
Ну могу посоветовать сис-админа... стучись в приват...
Dutch - ты как будто не в Украине живёшь. Служба государственная. Ни кто платить ни мне, ни админу не будет за услуги. Спасибо ещё раз Smile
А яка в тебе панель керування?
Я так розумію, GD бібліотека на WHM встановлюється шляхом реінсталяції Apache.
Річ у тім, що я вже не адмін свого колишнього серверу, тож наглядно допомогти в цьому питанні наврядчи зможу..давненько було.
Shaman Написав:А яка в тебе панель керування?
palexa Написав:у меня кроме чёрного экрана и mc на сервере  никакой пенели управления нет. red hat 9

Вот в чём прикол