Форум Joomla! Україна

Повна версія: Декілька мов на Joomla 2.5/3.x
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Як зробити мультимовний (дві, три мови) сайт на Joomla 2.5/3.x?
1. Потрібно встановити потрібні мови для Joomla саме 1.7
2. Потрібно зайти в "менеджер мов" на закладку "Контент" і створити по анології до існуючої мови ще потрібні (наприклад укр. та рос.)
3. створити тимчасове меню (не пункт меню) та створити в ньому пунт меню любого типу та в його параметрах "Мова" вибрати "Усі" і назначити головною сторінкою сайту, та зняти модуль цього меню з публікації. (це повязано з тим, що в Joomla обовязково повинен бути пункт меню головної сторінки котрий повинен бути доступний на всіх мовах, але він лише мішає)
4. починаючи з версії Joomla! 1.7 головних меню повинно бути стільки, стільки потрібно мов на сайті наприклад в мене це анг.рус.укр. тому в кожному з цих меню потрібно зробити головну сторінку сайту, але для своєї мови та в пунктах цих меню не забувати відзначати потнібну мову. (після цього в адмінці випадаючий список існуючих меню будуть з прапорами своїх мов)
5. також починаючи з Joomla! 1.7 усі пункти меню для різних мов можна асоціювати з пунктами меню аналогів на іншій мові (наприклад, сторінки Контакти, Контакты та Contacts при зміні мови не буде кожен раз перенаправляти вас на головну сторінку, а на асоційований пункт меню)
6. не забувати задавати дублювати модулі для усіх мов наприклад модуль "Хлібні крихти" щоб не була початкова сторінка в ньому постійно "Головна" навіть на англійській сторінці

З.Ы. Багато букв, але надіюсь доступно написав 8)
То це треба все вручну перекласти і зробити копії на бажаних мовах!?
Ох тут і роботи)
Дякую! Як раз те що шукав по російських форумах - треба тут у вас освоюватися))

Але як я зрозумів - це виходить, що контроль цілісності тільки на моїй совісті.
Тобто немає зведеної сторінки де сказано - для цього переклад є, для цього нема і т.д.
Я правильно зрозумів?
fisk Написав:1. Потрібно встановити потрібні мови для Joomla саме 1.7
2. Потрібно зайти в "менеджер мов" на закладку "Контент" і створити по анології до існуючої мови ще потрібні (наприклад укр. та рос.)
3. створити тимчасове меню (не пункт меню) та створити в ньому пунт меню любого типу та в його параметрах "Мова" вибрати "Усі" і назначити головною сторінкою сайту, та зняти модуль цього меню з публікації. (це повязано з тим, що в Joomla обовязково повинен бути пункт меню головної сторінки котрий повинен бути доступний на всіх мовах, але він лише мішає)
4. починаючи з версії Joomla! 1.7 головних меню повинно бути стільки, стільки потрібно мов на сайті наприклад в мене це анг.рус.укр. тому в кожному з цих меню потрібно зробити головну сторінку сайту, але для своєї мови та в пунктах цих меню не забувати відзначати потнібну мову. (після цього в адмінці випадаючий список існуючих меню будуть з прапорами своїх мов)
5. також починаючи з Joomla! 1.7 усі пункти меню для різних мов можна асоціювати з пунктами меню аналогів на іншій мові (наприклад, сторінки Контакти, Контакты та Contacts при зміні мови не буде кожен раз перенаправляти вас на головну сторінку, а на асоційований пункт меню)
6. не забувати задавати дублювати модулі для усіх мов наприклад модуль "Хлібні крихти" щоб не була початкова сторінка в ньому постійно "Головна" навіть на англійській сторінці

З.Ы. Багато букв, але надіюсь доступно написав 8)

А як з відображенням прапорців розібратися?
serghantura Написав:А як з відображенням прапорців розібратися?
а що не так? я так зрозумів мається на увазі модуль?
fisk Написав:
serghantura Написав:А як з відображенням прапорців розібратися?
а що не так? я так зрозумів мається на увазі модуль?

http://joomla-ua.org/forum/viewtopic.php?f=147&t=3020 - я знайшов тут що тут точна назва має бути префіксу:

В Українській:
Код мови для URL-адреси * - uk
Префікс зображення * - uk
Мовний тег * - uk-UA

В Російській:
Код мови для URL-адреси * - ru
Префікс зображення * - ru
Мовний тег * - ru-RU

Що не так?

Я створив 2 модуля, опублікував плагін.
serghantura Написав:В Українській:
Код мови для URL-адреси * - uk
Префікс зображення * - uk
Мовний тег * - uk-UA

В Російській:
Код мови для URL-адреси * - ru
Префікс зображення * - ru
Мовний тег * - ru-RU

Що не так?

Я створив 2 модуля, опублікував плагін.
в "Код мови для URL-адреси" (УКР) поставив "ua"
посортував мови
створив для кожної мови окремі меню і далі по попередній інструкції...
в плагіні багатомовності поставив галочку "забрати префікс в основної мови"