Форум Joomla! Україна

Повна версія: Ідея: розширення функціоналу JUNewsUltra
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Друзі, є ідея розширити функціонал модуля і вийти за рамки підтримки тільки компоненту com_content.

Це означає, що цілком реально можна зробити підтримку відображення матеріалів і з інших компонентів.

Якщо Ви підтримуєте цю ідею, то, будь-ласка, запропонуйте розширення які ви б хотіли використовувати разом із модулем JUNewsUltra.

Наразі дякую Smile
Є ідея. Модуль зараз генерую превьюшки із картинок які містяться в статтях.

А якщо в статті нема картинки, а натомість є відео? Таке ж часто буває. От я пропоную навчити модуль генерувати превьюшки з відеороликів (локальних чи ютуб)
Youtube — без проблем.
Нарахунок локальних, то тут потрібно дивитися, оскільки кожний плеєр по своєму може віддавати заставку. Наведи хоча б приклади.
наприклад JCE MediaManager
Наведи приклади коду, який вставляється цим розширенням в саму статтю.
Код:
<object type="application/x-shockwave-flash" width="800" height="600" data="media/jce/mediaplayer/mediaplayer.swf"><param name="wmode" value="opaque" /><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="flashvars" value="src=http://site.com/images/video/TAB.flv&amp;controlBarAutoHide=false" /><param name="movie" value="media/jce/mediaplayer/mediaplayer.swf" /></object>
Гаразд. Де шлях до зображення-заставки?
не знаю Smile Мабуть його й нема. Я ще поковияю налаштування, чи взагалі цей плагін генерує заставку
Давай
схоже все ж нема там такого
почни з Ютуб, а далі можна додавати підтримку різних розширень
До речі. А існують взагалі плагіни чи плеєри для жумли, які генерують заставку для локальних відеороликів?
є така навіть не ідея, а актуальна потреба Smile

отже модуль виводить картинку зі статті, або якусь дефолтну картинку

моя ідея полягає в тому, щоб додати ще одну опцію - виводити картинку категорії

в жумлі є можливість кожній категорії присвоїти якусь картинку

от модуль міг би її виводити
отак я залишився зі своїми ідеями сам-на-сам Smile
Усі ідеї та зауваження я читаю та найближчим часом буду деякі з них реалізовувати.
Dutch Написав:Друзі, є ідея розширити функціонал модуля і вийти за рамки підтримки тільки компоненту com_content.

Це означає, що цілком реально можна зробити підтримку відображення матеріалів і з інших компонентів.

Якщо Ви підтримуєте цю ідею, то, будь-ласка, запропонуйте розширення які ви б хотіли використовувати разом із модулем JUNewsUltra.

Наразі дякую Smile

А як нарахунок виведення новин в форматі фейсбук стіни?:

Заголовок
Опис в 30-5о символів (1-2 речення), можливість генерування з картинкою і без з налаштуваннями широти та висоти.
Та інтеграція коментування, та лайку(але лайк відкривався б у віконечку, де б ти обирав через яку соц. мережу лайкати: фб, твіт, G+, vk, odnokl і т.д
+можна налаштовувати тему відображення.
(а щодо коментарів, то налаштування, що більше 3 коментарів згортаються в один рядок з числом коментарів, які можна було б розгорнути, або відкрити в новому вікні) Smile
Шукав і не знайшов:
не вистачає генерування класу для поточного пункту (як наприклад у меню).

Для посилання можна скористатись :active (і то він часто не працює і морально застарів), а от для блоку даний варіант не пройде.

P.S. Дуже треба ))
Покажи на прикладі-сайті, що ти маєш на увазі.
Я маю на увазі те, що при переході в матеріал, лінк на який присутній в модулі цей лінк би відрізнявся від інших.

Як би там не було, вирішив дане питання скриптом в шаблоні модулю (потрібно підключений jQuery).
в даному прикладі фон активного лінку буде сірим.
Код:
<script>
jQuery(document).ready(function() {
    var url_page=jQuery(location).attr('pathname');
    jQuery('ul.list li.list-item').each(function(){
        if(jQuery(this).find('a').attr('href') == url_page) {
            jQuery(this).css({"background-color":"#eee"});
        }
    })
});
</script>

Для цього потрібно, щоб список був у вигляді

Код:
<ul class="list">
<li class="list-item"><a href="/link1">1 пункт</a></li>
<li class="list-item"><a href="/link2">2 пункт</a></li>
<li class="list-item"><a href="/link3">3 пункт</a></li>
</ul>
В связи с расширением функционала джумлы 2.5 а именно появления возможности задания превью .. не могли бы вы сделать возможность выбора источника превью.. типа либо брать из текста или же брать из интро картинки ... это всего пару строк кода я так понимаю..
Да можно и это реализовано в бета-версии, которая скоро появиться
А ще щоб була можливість брати зображення категорії, якщо у сатті нема свого
Тут питання ось у чому яка має бути черговість джерел зображення?

Ми має наступні джерела:

1. Зображення в статті
2. Галерея з плагіну JUMultiThumbs (додано у версію JUNewsUltra Pro 4.0)
3. Відео з Youtube та Vimeo
4. Зображення з полів вступного та повного текстів (додано у версію JUNewsUltra Pro 4.0)
5. Зображення за замовчуванням якщо не знайдено жодного джерала зображень.

У версії 4.0 або 4.1 додам підтримку Gravatar + обліковий запис джумла (і можливо JomSocial та ін.).

Який сенс ти надаєш зображенням з категорій? Яка доцільність?
я вже про це писав. Уявляємо що у нас йде підряд декілька новин без картинки. Так як це працює зараз, у нас будуть всі ці новини із однаковою дефолтною картинкою. Негарно. А якщо зробити як я пропоную, то кожна новина матиме свою дефолтну картинку, залежно від того, до якої категорії ця новина належить. Вже стрічка буде виглядати не так унило.