Форум Joomla! Україна

Повна версія: АСАП:Порадьте з міграцією
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
В мене сайт старенький на Joomla 1.5.20, я дуже хочу перейти на 1.7. але не знаю як вірно зробити цей крок.

+Відвідуваністьс сайту в день від 50-80 уніків в день.
+ТИЦ=10 PR=2 +DMOZ

-сайт замусорений і я б хотів просто створити новий і замість старого поставити новий, як це вірно зробити?
-на скільки втратяться СЕО позиції?
сео втратиться якщо:
- посилання на сайті будуть видавати помилку 404;
- переїдете на новий домен і на старому не встановите 301 перенаправлення;

якщо налаштувати перенаправлення із старих посилань на нові за допомогою 301 після індексації пошуковиками сайт повернеться на позицію, якщо Ви бажаєте лише зробити редизайн то він ні на що не вплине;

якщо сайт засмічений, Ви його краще почистіть Smile
dovan Написав:сео втратиться якщо:
- посилання на сайті будуть видавати помилку 404;
- переїдете на новий домен і на старому не встановите 301 перенаправлення;

якщо налаштувати перенаправлення із старих посилань на нові за допомогою 301 після індексації пошуковиками сайт повернеться на позицію, якщо Ви бажаєте лише зробити редизайн то він ні на що не вплине;

якщо сайт засмічений, Ви його краще почистіть Smile

Мігрував з 1.5.20 на 1.7.1. - зараз змінюю шаблон, дещо підредагувати хочу, але фішка в тому, що модульні позиції не можу змінити, чому не знаю Sad
Можливо зустрічав щось подібне на своїй практиці?
модульні позиції не можу змінити - тобто? Позиції для модулів?
dovan Написав:модульні позиції не можу змінити - тобто? Позиції для модулів?
перезалива поверх 1.7.2 - позиції вже обираються, але не відображаються на сайті Sad
dovan Написав:модульні позиції не можу змінити - тобто? Позиції для модулів?

А що якщо новий сайт зробити на локалхості, перенести інфу з старого сайту на новий, старий сайт знести, а новий місце нового покласти(дуже ж той засмітив я Sad ), що буде:

1. з СЕО
2. на тому ж хості стоїть ще один сайт чи не затронеться він?
Якщо версія 1.5 або вище і усі посилання ти зберіг (не видалив або змінив), то з СЕО нічого не буде.

Якщо на тому ж хості лежить ще один сайт, то при зміні версій джумла під-час видалення тек та файлів уважно переглядай, які теки ти видаляєш.

Аналогічно і з базою.

Перед тим, як розпочати міграцію зроби бекап файлів та БД.

Більш детальніше про це все описано в доках: http://docs.joomla-ua.org/%D0%9C%D1%96%D...Joomla_1.7
Dutch Написав:Якщо версія 1.5 або вище і усі посилання ти зберіг (не видалив або змінив), то з СЕО нічого не буде.

Якщо на тому ж хості лежить ще один сайт, то при зміні версій Joomla під-час видалення тек та файлів уважно переглядай, які теки ти видаляєш.

Аналогічно і з базою.

Перед тим, як розпочати міграцію зроби бекап файлів та БД.

Більш детальніше про це все описано в доках: http://docs.joomla-ua.org/%D0%9C%D1%96%D...Joomla_1.7

Да с миграцией все уже кажется хорошо. Сейча уже новый трабл, с JAT3 не могу разобратся Sad
Мигрируй сайт, а потом загрузи JAT3 для джумла 1.7 (смотри у разработчика как делать обновления JAT3).
Dutch Написав:Мигрируй сайт, а потом загрузи JAT3 для Joomla 1.7 (смотри у разработчика как делать обновления JAT3).

Дякую з цим JAT3 треба індивідуальний підхід. Все таки 1,7,2 Крутіша. Але ніяк не моєу зрозуміти ще один момент:

1. адмінка українська, поставив по дефолту укр.мову / на сайті елементи англійською( Також установив компонент ZOO, пишу на англ - норм, укр/рос крякозябри((( Як їх подолати можна? Тому що мені потрібен компонет для 1.7. типу як Virtuemart. Я знайшов joomshopping,але його також раніше не юзав але в ньому з кирилецею все добре навідмінно від ZOO компоненту. Що ще є на 1.7 з інтернет магазинів і коли взагалі планує Virtuemart появитися?

Буду вдячний, якщо порадите як зробити вірно.

з повагою,
Сергій
Dutch Написав:Мигрируй сайт, а потом загрузи JAT3 для Joomla 1.7 (смотри у разработчика как делать обновления JAT3).

Дякую з цим JAT3 треба індивідуальний підхід. Все таки 1,7,2 Крутіша. Але ніяк не моєу зрозуміти ще один момент:

1. адмінка українська, поставив по дефолту укр.мову / на сайті елементи англійською( Також установив компонент ZOO, пишу на англ - норм, укр/рос крякозябри((( Як їх подолати можна? Тому що мені потрібен компонет для 1.7. типу як Virtuemart. Я знайшов joomshopping,але його також раніше не юзав але в ньому з кирилецею все добре навідмінно від ZOO компоненту. Що ще є на 1.7 з інтернет магазинів і коли взагалі планує Virtuemart появитися?

Буду вдячний, якщо порадите як зробити вірно.

з повагою,
Сергій