Форум Joomla! Україна

Повна версія: Трансфер домена
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Доброгодня, така ситуація мені тут дарять домен один, домен регіональної зони. у мене є хостінг, на цьому хостінгу є можливість прикріпити ще один окремий сайт, як має виглядати заявка яку цей хлопець має передати реєстратору, щоб той перенаправив цей домен на мій хостінг.
цей хлопець має повнітю оформити всі авторські права домену на тебе ?
чи
прсото приписати  щоб доменне імя було приписане на твоєму хостингу?

якщо 2-й варіант, то в адмінці доменного імені треба приписати IP хостингу або неймсервера.
він напсиав заявку на МОДІФАЙ нс-серверів, походу вже вписали НСи могохостера, я добавив зміни в ДНС через адмінку свого хостінга, а домен чото не підклеюється до хостінга, скільки часу маютьоновлюватись ДНС ? 24 години чи як там воно іде ?
То не є трансфер домена. І то не називається "мені дарують домен"
То називається, що ти будеш просувати і піднімати чийсь домен, і цей хтось в будь-який час може тебе кинути через х.. і створити на тому домені власний проект і заробляти гроші на розвинутому тобою бренді. Або тобі просто набридне займатися проектом, а чуваку тому нахаляву дістануться всі плоди твоєї праці, якими б великими чи незначними вони не були.
Моя тобі порада - зареєструй собі домен , який буде ТВОЄЮ ВЛАСНІСТЮ , не пожалій тих 10-15 доларів, то не гроші. Або ж вимагай від свого благодійника, щоб домен дійсно був повністю переведений на тебе, щоб в ньому були твоє ім"я, твої контакти, щоб ти міг собі поміняти пароль і бути повноправним господарем.
Не обов'язково що це кидок.. Ідешь до хостера, пишешь заяву, що так і так, точніше старий власник іде Smile і вони міняють власника.. Важче коли міняешь регістратора.. Там є морока.

пс помилився - не хостера, а регістратора
Реєстратор не змінить власника на нового без заяви попереднього власника
згоден , що краще мати своє доменне імя.
і
нід від кого не залежати.
Якщо Вас цікавить, то в нас є безкошовна послуга трансферу домену. Мі візьмемо всі паперові питання на себе. + Домен точно буде зареєстрований на Вас.

Додаткові контакти на сайті.

Форма для трансферу>>> http://p-host.com.ua/transfer/

Замовити Callback від спеціаліста> http://p-host.com.ua/callback/