Форум Joomla! Україна

Повна версія: Крякозябри при створенні/редагуванні пунктів меню
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
І так блог був на 1.5.15 вирішив оновити, все тики старенька версія, оновив до 25 потім мігрував на 1.7.3, в адмінку зайшов переглянув наче все норм, в меню забув заглянути.... працював з шаблоном, з модулями, з компонентами, з контентом все гут, а от з Меню повний абзац.
скрини

[attachment=236]
[attachment=235]


Як лікувати, хтось стикався з таким?
SnooPeR Написав:І так блог був на 1.5.15 вирішив оновити, все тики старенька версія, оновив до 25 потім мігрував на 1.7.3

У мене 2 питання, точніше 3, але третє випливає з другого.

Перше — на чому будувався блог?
Друге — ви оновили сайт до версії Joomla 2.5, а потім на Joomla 1.7?
Якщо по другому питанню відповідь позитивна, то і виникає третє запитання — Ви уважно читали новину про першу бету 2.5? Яким чином Ви відреагували на таке:
Цитата:Дана версія не підходить для робочих сайтів. Розробники звертають увагу на те, що версія Joomla 2.5 beta 1 призначена тільки для тестування та ознайомлення, оскільки не є стабільною.

Відносно кодування, то у файлі .htaccess можете прописати кодування utf-8, про те як це робити, вже писалося не раз на форумі (також є стаття в блогу про налаштування .htaccess)
вже не треба, поправив....
то 1.5.25 ) а не 2.5 )
це криво походу бібліотека якась з компонентами стала, я з бекапа підняв чистий після переносу, там нічого такого не було все було гут. І поставив інші бібліотеки напряму черезх папку тмп, а не через загрузку.