Форум Joomla! Україна

Повна версія: Декілька питань про joomla 1.7
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Добрий день, намагаючись налаштувати роботу сайту наштовхнувся на декілька проблем, можливо для багатьох вони здадуться нікчемними, але прошу не засуджувати, я початківець.

Отже: маю в роботі сайт, працює він на joomla 1.7.3. Сайт багатомовний.

Питання перше: для сайту використано два шаблони - перший тільки для головної сторінки, другий для мовних версій сайту. Наштовхнувся на те що не можу використати більше двох різних шаблонів. Я маю на увазі те що для мовних версій стоїть шаблон "за замовчуванням", а для головної сторінки інший. Коли я намагаюся для будь якої сторінки застосувати третій шаблон, то нічого не виходить, joomla після збереження змін, для цієї сторінки, продовжує використовувати шаблон "за замовчуванням". Чи дозволяє 1.7.3 версія використовувати більше двох різних шаблонів для одного сайту? Як можна виправити мою проблему?

Питання друге: коли я застосовую багатомовність(вмикаю плагін "Система - Фільтр мови") то joomla автоматично починає дописувати в рядку адреси префікс мови яка в налаштуванні стоїть "за замовчуванням". Виходить що я замість "адреса_сайту/index.php" маю наприклад "адреса_сайту/index.php/en". Я намагався виправити це вимкненням опції "Видаляти префікс мови за замовчуванням" в плагіні "Система - Фільтр мови", так, біля index.php префікс зник, але він зник і на всіх інших сторінках також. Як можна це залагодити?

Питання трете (найжахливіше для мене): на мовних версіях сайту використано не складне меню яке при натисканні може відкриватися та закриватися для зручності. Воно має свою постійну позицію і розміщено на кожній необхідній сторінці. Також знизу встановлено копію цього меню, але з альтернативним макетом. Жодне з вище згаданих меню не відображається на головній сторінці (як я вже писав, вона особлива за стилем). Так от, для кожної мовної версії я маю копію кожного меню. Я роблю як в різних мануалах написано, роздаю де потрібно конкретну мову, але меню відображаєтся тільки на тих сторінках, які мають позначку "усі мови" або позначку мови "за замовченням".

Ось такі справи. Перші дві проблеми ще можливо якось пережити, обійти, але що робити з третім? Можливо хтось підкажете хоч яке-небудь вирішення, десь, можливо, це вже згадувалось, чи щось схоже вирішували?
1. У менеджері шаблонів (стилі) Ви можете прив'язати стиль шаблону до пунктів меню.

2. Тут не відповім коректно, але можу припустити, що потрібно прив'язати меню до певної мови і налаштувати системний плагін Багатомовність.

3. Прив'яжи до мови пункт меню та сам модуль.