Форум Joomla! Україна

Повна версія: Мета опис та мета ключі контенту
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Привіт усім джумлівцям, таке питання для обговорення:

в кожному контенті є закладка "Мета", таке питання:
1. наскільки необхідно вбивати руцями цих 2 поля (декріпшін і кейвордс), які містяться в ній ???

я, наприклад, вбиваю....але це відверто кумарить...і питання:
2. чи створює джумла автоматично сама опис і ключі, які би належно бачили боти?

для мене це є актуально, бо переймаюся тим, що я не в змозі вбити всі слова (які зустрічаються в контенті), вбиваю кілька,... і тим самим можливо ОБМЕЖУЮ автоматичне їх створення.!.

от наплів..  Smile

всім дякую, успіхів!
Сучасна технологія штучного інтелекту не вийшла на високий рівень, який можна побачити в фантастиці.
Вердикт: руцями і тільки руцями потрібно додавати МЕТУ Smile
Здається десь читав що в Joostina це реалізовано...Можливо помиляюсь :-
(джостіна ? шось не довіряю я цим... :-X)
і в 1.5 те саме...  :-o

ну ось і так завжди... Sad
Я рахую що тількі руцями, щоб не дуже кумарило, напиши в загальних даних ключові слова що відносяться до всього сайту, а у статьях допиши тількі ті що треба до статті. Да і не требі їх багато, 5-10 не більше. Старайся щоб ключові слова були всі у обов'язковому тексті. А ще почитай тут статтю http://joomlaportal.ru/content/view/1341/68/  дуже корисна
palexa Написав:Я рахую що тількі руцями, щоб не дуже кумарило, напиши в загальних даних ключові слова що відносяться до всього сайту, а у статьях допиши тількі ті що треба до статті. Да і не требі їх багато, 5-10 не більше. Старайся щоб ключові слова були всі у обов'язковому тексті. А ще почитай тут статтю http://joomlaportal.ru/content/view/1341...bsp;  дуже корисна

Дякую, статтю читав приблизно рік тому...
не більше 5-10 слів...хм., якщо вбивати всі слова, які зустрічаються в статті - невже це негативно?
Негативно!
Пошуковий бот сприйме за СПАМ.
Тому краще описати декількома словами статтю.

Найкраще співвідношення для пошукового бота:
Ключове слово - Заголовок статті
Ключове слово - теги H1, H2, H3,...H6
Ключове слово - тег strong
thanx, а де в джумі вбивається robots meta tag (<meta name="robots") і author meta tag. ???
+ в мене така тєма: по канонам Гугля-бота Description рекомендується не більше 250 символів, в мене на головній є новини, з кожної додається Description отож в сумі 500 чи більше... так як вийти з цієї ситуації?? невже не вбивати опис в новини ? Smile

дякую.
В 1.5 є можливість прописувати свої robots meta tag