Форум Joomla! Україна

Повна версія: Створення БекАп сайту !!!
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Я бачив існують різні програми ( компоненти) джумла , що працюють з створенням резервної копії. ( можливо  я трохи наплутав)

я знаю звичайний спосіб - скопіювати всі папки з серверу та БД MySQL

хто що підкаже з власного досвіду???

дякую!!

П.С. вибачте , якщо створив тему не у  відповідному розділі !!!
Ось тут є відповідний розділ розширень для Joomla!
Joomla! Extensions Directory - Backup
mr.Z Написав:Ось тут є відповідний розділ розширень для Joomla!
Joomla! Extensions Directory - Backup

компоненти  - це добре !!!

Чи  є їх смисл використовувати ???
Чи можна просто скопіювати папки і БД.??
впринципі достатньо робити бекапи БД.
І це можно робити через сервіс вашого хостінгу.
Так само можно і сайт бекапити через цей сервіс.

Що це дає:
1. бекапи різнимми прогами робляться по різному
2. краще вікористовувати бекапи через сервіс хостінга, оскільки хостінг робить бекапи щей свої - більше шансів того що все буде збережено + копія бекапів на свій ПК

УВАГА!
Використання компонентів створення архівів (бекапів) може призвести до помилок і втрати сайту.
Тому використовуйте сторонні компоненти уважно, оскільки гарантій ні хто не дає.
Якщо ви користуєтесь сервісом хостера, то він відповідає за ваші данні, і всі притензіії в разі втрати данних несе хостер.
Dutch Написав:впринципі достатньо робити бекапи БД.
І це можно робити через сервіс вашого хостінгу.
Так само можно і сайт бекапити через цей сервіс.

Що це дає:
1. бекапи різнимми прогами робляться по різному
2. краще вікористовувати бекапи через сервіс хостінга, оскільки хостінг робить бекапи щей свої - більше шансів того що все буде збережено + копія бекапів на свій ПК

УВАГА!
Використання компонентів створення архівів (бекапів) може призвести до помилок і втрати сайту.
Тому використовуйте сторонні компоненти уважно, оскільки гарантій ні хто не дає.
Якщо ви користуєтесь сервісом хостера, то він відповідає за ваші данні, і всі притензіії в разі втрати данних несе хостер.

дякую за вичерпну  відповідь
Як на мій погляд надійніше за все робити бекапи власноруч як ви й написали, копіювати папки, файли та базу даних. В цьому випадку я впевнена що я скопіювала усе необхідне. Взагалі якщо додаються лише матеріали статей можна копіювати тільки базу даних. За всіх моїх спроб жодна прога не зробила нормального бекапу, в тому числі і через контольну панель хостінга - не всі файли і папки були збережені, було порушено дерево сайту, база даних взагалі десь заблукала, довго її шукала. На хостера покладатись не треба, він може і несе відповідальність, але відпвідальність "віртуальну" - сайт вам він не поверне, не відновить, все одно це буде ваша проблема.