Форум Joomla! Україна

Повна версія: Приєднйтесь до групи локалізації розширень!
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
У даній темі прошу зголошуватися усіх хто бажає приєднатися до локалізації розширень.

Будь ласка, напишіть яке розширення Ви готові локалізовувати!

Якщо у вас вже є часткові переклади розширень, то прошу їх приєднати у вигляді аттачу.

Усі хто зголоситься приєднатись до групи локалізаторів отримають доступ та відповідні права.

Також прошу написати, чи є у вас можливість займатись локалізацією, використовуючи SVN. За допомогою SVN можна займатися перекладом групою, коректувати свої та чужі помилки.

Усі розширення ви зможете протестувати на нашому сайті у тестовій версії джумла! При необхідності ми надамо для локалізації тестові версії комерційних розширень.
K2 - уже готовий!
CKEditor - в процесі... Основне уже готово!
Ohanah app - частина готова, закінчу в районі середини травня.
Хотів би допомогти з локалізаціями. Мені особисто зараз потрібен модуль на зразок
http://extensions.joomla.org/extensions/...show/18277
даний автор модулю написав його досить поганенько, тим більше js-плагін, який лежить в його основі теж суттєво оновився.
І я хотів би його переписати, відповідно зробити локалізацію і опублікувати від свого імені і Joomla Ukraine.
Як мені тоді бути з питаннями SVN і т.д. Користуватися я ним вмію. Де взяти дані для підключення і куди комітити?
я хочу.
перекладала кілька компонентів для власного використання - галереї і т. д. на вихідних викладу
щодо SVN - ніколи з ним не працювала, але готова спробувати
Доброго дня! Маю майже готовий переклад компоненту Zoo 2.5, можу викласти, на рахунок SVN не чув, як їм користуватися?