Форум Joomla! Україна

Повна версія: Проблеми з ObRSS! HELP
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Вітаю! Хтось колись користувався компонентом для рсс ObRSS? Проблема полягає в тому, що новини на сайті кидаються в правильний час і коректно відображається часовий пояс (+0300), в от в ObRSS чомусь відображається час за Грінвічем (відповідно часовий пояс +0000), і неправильно відображаеться час в самому рсс. Буду дуже вдячний за допомогу. Дякую!
Міжнародний стандарт — час за Грінвічем, у цьому випадку якщо новина опублікована о 10:00, то в RSS вона буде опублікована о 08:00 із позначкою часу за Грінвічем (GMT).

Також дозволяється формат часу у RSS із позначенням часової зони. Тобто наша новина опублікована о 10:00 буде мати замість позначення GMT ззсув часового поясу +0200.

Як перший так і другий варіанти є коректними і вірними.

Особливості:

Якщо використовувати RSS для експорту новин у Яндекс.Новини, Укр.Нет чи іншу новинні агрегатори, то там є свої правила у тому числі і формат часу. наприклад для Яндекс.Новин необхідно вказувати час із вашим часовим поясом.

Можу порекомендувати більше прочитати про компонент JURSSPublisher, який призначений саме для цього + можна і звичайний RSS на ньому транслювати: http://joomla-ua.org/forum/viewforum.php?f=198