Форум Joomla! Україна

Повна версія: Про рівні доступу в Joomla v2.5.4
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Доброго дня!
Хочу зрозуміти як працюють рівні доступу в Joomla v2.5.4, можливо десь є документація щоб зрозуміти агоритм їх роботи.
Якщо конкретніше то ситуація слідуюча:
Потрібно створити пункт меню який буде відображатися виключно для користувачів які мають відповідний рівень доступу, не для всіх зареєстрованих користувачів, а для обмеженої групи користувачів.
Я думаю що алгоритм буде такий:
1. Створити нову групу користувачів наприклад "new_group"
2. Створити новий рівень доступу наприклад "custom" і внести до цього рівня доступу групу користувачів "new_group"
3. Створити категорію наприклад "Службова інформація" і в налаштуваннях категорії зазначити рівень доступу "custom"
4. Створити новий пункт меню наприклад "Прихована інформація" і в налаштуваннях "Тип пункту меню" вказати "Блог карегорії" і в підгруженому списку вибрати щойно створену категорію "Службова інформація", у лінійці "Доступ" вибрати рівень доступу "custom"
Ну і все, якщо я правильно думаю, то користувачі які є членами групи "new_group" будуть бачити пункт меню "Прихована інформація" ну і звичайно можуть перейти по вказаному посиланню.

Поправте мене якщо я наплів дурниць.
...сильно не копайте бо чіткої і зрозумілої інформації по використанню рівнів доступу я знайшов вкрай мало...

Я так розумію що із рівнями доступу в версії 2.5 ніхто не дружить, шкода...