Форум Joomla! Україна

Повна версія: Перестали працювати кнопки
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
В адмінці, в менеджерові модулів перестали працювати кнопки зберегти, зберегти і закрити, також у HTML модулі не прцює кнопка Зображення. При натисканні на ці кнопки просто нічого не відбувається. У мене на цьому хостінгу 4 сайти - один на Joomla 1.5.26 і три на Joomla 2.5.4. І перестало працювати тільки на одному із сайтів на Joomla 2.5.4. В який момент це сталося не прослідкував, тыльки сьогодні помітив. Може хтось підкаже як виправити? Дякую.

П.С. Цей сайт я спочатку створив на joomla 1.7 а потім після виходу 2.5 обновив, але раніше не помічав за ним збоїв
Так як, допомоги не отримав, то коли з'явилась вільна часинка почав сам розбиратися з проблемою. І вирішив її. Опишу - можливо комусь допоможе.
Включив консоль FireBug і проаналізував помилки, які виникають при відкриті і закриті модулів в адмінці. Помилки видавало на плагін helix.js. Цей плагін я встановив разом із безкоштовним шаблоном Shape5.com, ще коли сайт працював на joomla 1.7.(без нього шаблон не працював правильно). Тепер, коли я відключив плагін Helix Framework, все запрацювало і помилок більше нема.
Проблему вирішено, дякую всім за увагу.