Форум Joomla! Україна

Повна версія: Проблема з збереженням контенту в Joomla 1.6.3
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Всім, Доброго дня!
В мене виникла проблема з Joomla 1.6.3.
При спробі відредагувати, чи просто створити новий матеріал кнопки збережання та виходу не працюють.
І це тільки для матеріалів, в інших елементах панелі все прекрасно зберігається.
В чому може бути причина???
Joomla 1.6 взагалі не підтримується вже давно.

Оновіть, будь ласка, Joomla до версії 2.5. Гадаю і проблема ця зникне.
Але ж тиждень назад все робило прекрасно. Чи з Joomla 1.6 бувають такі баги?
Ну тут багато чого може бути:
1. встановили якесь розширення яне не коректно працює з 1.6
2. зміни на хостингу (хоча мало ймовірно)
3. можливо хтось хакнув Smile

У чома проблема для оновлення?
Я б з радістю оновив! Але не мій ресурс, я тільки його поки-що правлю. Але напевно, що буду наполягати на оновленні системи. Просто розробник зробив не сайт, а якесь "болото". Толком нічого не робить, і купа всього не потрібного. Дякую за допомогу.
Ну, що вам сказати, ось такий розробник Smile
Звертаюся, ще раз з тим самим питанням! Оновив систему до версії 2.5.8, але тепер ще й виникла проблема з тим, що не можна вилогінітись з системи. І те що в матеріалах і модулях, не можу ні зберегти ні закрити, також залишилося.
пробували із різних браузерів виконати ці ж дії?
так, у всіх браузерах не робить(((
як варіант, можна спробувати: оновити файли joomla в корені на хостингу, перезалити їх наново. Але УВАГА обов'язково забекапте сайт. Перевірити БД, можливо виникли помилки. Хто ваш хостинг провайдер?
сайт лежить десь на серверах студії genesis.
нічого не допомагає(((
тоді варто звернутися до них, нехай переглянуть логи сервера, як варіант десь плагін/модуль/компонент конфліктує. Ще можливо на сервері змінили версію php в деяких випадках виникає конфлікт. Спробуйте оновити ще і усі плагіни/модулі/компоненти.
дякую, спробую)
що означає така помилка
Strict Standards: Declaration of ContentControllerArticle::batch() should be compatible with that of JControllerForm::batch() in /home/stroybud/data/www/stroybud.com.ua/administrator/components/com_content/controllers/article.php on line 20????
Проблема вирішена, за допомогою зміни редактора.