Форум Joomla! Україна

Повна версія: Розробив нове розширення TsContacts для Joomla
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Цитата:TsContacts може бути корисним, якщо на вашому сайті треба часто міняти контактні данні, якщо у вас працює контакт-центр або кілька людей відповідають за консультацію: вв різний час різні номери телефонів, електронної пошти, skype.
До прикладу, з 00:00 до 08:00 можуть відображатись контакти однієї людини, з  08:00 до 16:00 другої,з 16:00 до 24:00 третьої. Про це подбає TsContacts.
Все, що вам потрібно зробити - створити контакти і розподілити час відображення на сайті.

Ідея клієнтки, їй було необхідно, що б на сайті в різний час були різні контакти.
Сайт працює з людьми, надають послуги. У різні дні та години консультацією займаються три різні людини.
Постійно міняти самим занадто накладно. Потрібно правити на самій сторінці контактів, в шапці сайту, на головній, у формі зворотного зв'язку ...

У результаті вийшло розширення TsContacts http://tsyba.org/tscontacts.html.
У компоненті можна налаштовувати графік відображення на різні періоди, прописуючи зі скількох до скількох показувати ті чи інші контакти, дивитися скільки годин виділено для кожного з них. А в модулі все просто - замість телефону, скайпу, пошти та імені потрібно вставляти спеціальні позначення, які автоматично будуть замінені на потрібні дані.

Цитата:Розширення має три складові. Компонент в адміністративній панелі для налаштування розкладу, модуль, який виводить інформацію на сайті і бібліотека, що містить допоміжні функції для обробки даних.
TsContacts працює на CMS Joomla 2.5 і вище.

Це моя друга розробка. Перша http://tsyba.org/tsgrabber.html була додана в каталог Joomla Extensions,зібрала позитивні відгуки з високими оцінками (п'ятірки) - http://extensions.joomla.org/extensions/...ders/20806. TsContacts ще в бета версії, як тільки налагоджу - теж додам.

Хотілося б почути ваші відгуки, зауваження та пропозиції!)
Класне розширення!

Дякую!
[am]Розширення не доступні за посиланнями.

Прошу виправити посилання або прикріпити файли актуальних версій.[/am]