Форум Joomla! Україна

Повна версія: Переведення у готівку чеку Google AdSense
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
З пів року назад Google AdSense почав виплачувати чеки Google AdSense у євро. На даний момент отримання готівки від Google AdSense можливо лише через чеки (це в Україні, хоча у інших країнах можна отримати готівку і через миттєві перекази, але «маємо те, що маємо»).

Перевести більш-менш швидко у готівку чеки Google AdSense можна через Приватбанк, якщо є якісь кращі варіанти відписуйте.

Інструкція отримання чеку Google AdSense та переведення його у готівку

Отримавши чек робимо його скан з двох сторін (нібито на звороті необхідно тепер ваш підпис, це необхідно уточнювати у банку!, хоча він і не обов'язковий).

Через систему Приват24 завантажуємо скани. На даному кроці, якщо у вас немає карток у євро вам автоматично буде створено віртуальний євро-рахунок, на який будуть переведені ваші кошти.

Звертаю увагу, що банк пропонує взяти у кредит кошти за рахунок чеку, але тут ми отримаємо 4% зі зняття із картки та інші проблеми з кредитними коштами (спробував один раз і отримав купу неприємних моментів), тому я б не рекомендував би цей пункт.

Наступний крок — відносимо на пошту чек і відправляємо за адресою Приватбанку (інформація є у Приват24).

За тиждень чи трохи більше (швидкість Укрпошти дуже велика) я отримую повідомлення про те, що чек доставлено у банк. Наявність чеку у банку можна відслідковувати в Архіві Приват24.

З моменту потрапляння чеку до банку банк гарантує виплату кошів по чеку впродовж 30 днів!

Далі в Архіві ми можемо спостерігати, що робиться із чеков (перевірка чека, запит до банку респондента, тощо).

Після усіх банківських процедур десь на 20-30 день на віртуальний євро-рахунок надходять кошти. Звертаю увагу, що банк бере від 1 до 3% за переведення у готівку чека, але це ще не все. Якщо ваш чек прийшов з Великобританії (Дублін), то ви втратите близько 7 євро, за переведення у готівку і це пов'язано із якимись банківськими розподілами єврозони. Але краще ці моменти перевіряти у банку!

Якщо є більш кращі шляхи отримання готівки з чеків Google AdSense відписуйте.
Дякую за цікаву інструкцію!