Форум Joomla! Україна

Повна версія: Реєструємо безкоштовно домен
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Сторінки: 1 2
Обговорення статті Реєструємо безкоштовно домен
чи можливо зареєструвати домен без вказання namesarver'ів в зоні org.ua ?
Ні.
вирішив спробувати зареєструвати домен.

після відправки запиту приходить відповідь ось з таким:

-20404: Ви не маєте повноважень для зміни цього сервера імен

що може бути причиною? все роблю так як у мануалі
можливо вже домен зареєстровано
ні, мені приходило повідомлення про те що домен зайнято, тоді я вирішив зареєструвати інший (2 спроба)
Помилку видає одразу після першого листа, чи уже після підтвердження заявки?
GOodm@n Написав:ні, мені приходило повідомлення про те що домен зайнято, тоді я вирішив зареєструвати інший (2 спроба)

перевіряй домени на сайті Хостмастера
mr.Z Написав:Помилку видає одразу після першого листа, чи уже після підтвердження заявки?

після першого листа.пробував надсилати кілька днів, результат той же.
домен вільний, перевіряв через сайт
Цитата:Для запобігання масовій реєстрації доменів з метою несумлінного використання (кіберсквотингу) кількість заявок ADD, що приймаються з одного поштового домену, не перевищує 3 заявок на добу. В задоволенні наступних заявок ADD буде відмовлено відразу після їх розміщення в черзі.
пробував надсилати оразу після 12 ночі (нава доба) і з нового ящика - та ж помилка.
краще надсилати зі свого сайтового мейла
чи може бути причина у хостері? у мене на аккаунті вже є сайт, я додавав ще додатковий домен в Сі-панелі. можливо це через це..?
Краще заплатити якихось 60 грн на рік і спокійно спати Smile
Сорі за оф-топ
А як на тому UANIC от я створив нік-хендл , але в мене там пишу тільки admin-c , аде взяти tech-c і ще одне от коли в мене на хостингу є два ДНС сервера(адреси), то пистаи тільки їх а не треба отак ще з якимось айпі nserver: ns.zzz.org.ua 123.45.67.89... Чи просто ті адреси...?!
Цікаво.
У випадку безкоштовної реєстрації домену, яким чином Hostmaster Ltd. захищається від мертвих доменів (тобто ті - що безкоштовно зареєстровані але не використовуються /не хостяться/ великий проміжок часу)?
Переглянь статистику реєстрацій і новини на сайті, дізнаєшся. Smile
Якщо Ви про це "Не забудьте продлить регистрацию в kiev.ua!" , так вибачте це вже платний домен.

А я питаю про ті що зареєстровані безкоштовно. Так як описано в статтях Хостинг для Джумли.

Ну, наприклад, в зоні org.ua
Ось тут написано як зробити NS-сервера http://infostore.org/info/3044148
Я зробив все як треба(по статті bunak)і коли відправив лист add... то мені прийшло от таке :
Нижче наведено журнал його обробки. 
+00000: iMail.auth_by_schema started
+00000:Sender identification
+00000:Sender identified: MOTK
+00000: Personal authentication schema started
+00000: There is no auth schema for sender
+00000: Personal authentication schema completed
+00000: iMail.auth_by_schema completed
+00000: UANIC_iMAIL.Process_letter started.+00000: Define Operation.
+00000: "Add" LVIVPORTAL.ORG.UA Application Creation.
+00000: iMail.create_demand started+00000: iMail.define_person
-20122: Не зареєстровано запис про особу
-20800: ERROR: UANIC_iMail завершено невдало
Може хтось знає що це все може означати...?!В чому моя помилка...?!
Fray Написав:Я зробив все як треба(по статті bunak)
Це не моя стаття

Fray Написав:-20122: Не зареєстровано запис про особу
Перечитай все внимательно и не спеши
Та вже уважно другий раз....
у мене не було подібної помилки.

<a href="mailto:lvivportal@windowslive.com">lvivportal@windowslive.com</a - цей поштовий ящик доступний цілодобово?

Якщо Ви все робили по статті, яка наведена тут _http://infostore.org/info/3044148 тоді описуйте все що робили
Якщо ввімкнути логіку...
Fray Написав:-20122: Не зареєстровано запис про особу
А nic-handle зареєстровано? А чи правильно його введено в листі заявці для обох контактів?
ну MOTK - а адмін-с у будьякому випадку співпадає з nech-c і з nic-handle.....?!
Зовсім звідки взяти tech-c i admin-c в мене в профілі нік-хендл немає такої інформації...І ще одне що це за номер біля ДНС сервера і де його взяти і чи він потрібен....?!
Тут здається і твоя помилка. Якщо я правильно розумію, то в листі-заявці не вказано tech-c або admin-c. Ці два контакти і є твоїм nic-handle.
Цифри біля DNS-сервера, якщо я правильно розумію це його IP-адреса. Її вказувати не обов’язково.
Цифры указываются только если домен будет жить на немсерверах которые базируются на домене который регистрируется, во всех других случаях их указывать не надо.
мені відповідь приходить rejected. Причина відмови - перевищено ліміт. В чому проблема?
Сторінки: 1 2