Форум Joomla! Україна

Повна версія: K2 і "поділитись в Facebook"
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Всім привіт. Маю проблемку, може хто підкаже як її вирішити. На сайті стоїть K2, всі матеріали заповнюються в ньому. Суть проблеми: ставив різні плагіни "поділитись в Facebook", у всіх одна і таж проблема - перед текстом матеріалу яким поділився в Facebook появляються незрозумілі символи. Перепробував більше 10 розширень які діляться в фейсбук, зі всіма К2 конфліктує. Може хтось стикався з такою проблемою, підкажіть, будь-ласка. Буду вдячний. Скрін проблеми додаю

[Зображення: 190026c21e1d.jpg]
Можу порекомендувати комерційне розширення JURSSPublisher. У ньому є повна інтеграція з соціальніми мережами, автоматичний постинг, та коректне створення карточки при кліку на кнопку SHARE (тобто потрібне зображення з статті додає, коректний опис і т.д.)

Більше тут: http://joomlaforum.ru/index.php/topic,287437.0.html
Готовий заплатити якщо б дали демку щоб попробувати чи виправиться дана помилка
так, але я перепробував десятки сервісів які на інших сайтах йдуть теж нормально, на мому сайті вибиває "куказябри" перед текстом. Перерив код, нічого не знайшов.... Класно було б , якщо можна було поділитись тільки заголовком і фоткою, без самого матеріалу.....
Усі побажання втілюються для клієнтів розширення!
Є приклади сайтів на яукому дане розширення йде через К2?