Форум Joomla! Україна

Повна версія: Ніяк не можу розібратися із шаблонами!
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
В останній версії JUNewsUltra відсутні шаблони виводу новин (окрім списку і стандартного), що дуже ускладнило використання модулю (з коробки). Прошу розробника і нашого адміністратора проекту Joomla! Україна звернути на це увагу і якщо буде можливість попрацювати над додатковими шаблонами виводу новин, за що Йому буду вельми вдячним! Це дасть змогу популяризувати цей чудовий модуль! Smile
krush Написав:В останній версії JUNewsUltra відсутні шаблони виводу новин (окрім списку і стандартного), що дуже ускладнило використання модулю (з коробки). Прошу розробника і нашого адміністратора проекту Joomla! Україна звернути на це увагу і якщо буде можливість попрацювати над додатковими шаблонами виводу новин, за що Йому буду вельми вдячним! Це дасть змогу популяризувати цей чудовий модуль! Smile

Наразі модуль більш орієнтований на розробників, тому шаблони в пакеті є більш для прикладу, аніж для застосування на реальному проекті.

Але!

Якщо ви помітили у нас є рух в розвитку модуля для Джумла 3, а це означає, що після завершення відлагодження ядра модуля ми приступимо до створення низки шаблонів, починаючи від стандартних (фото, заголовок) до слайдерів та інших варіантів.

Для прикладу, ось мої 2 роботи на головних використано само JUNewsUltra — тобто модулі де виводиться контент це ї JUNewsUltra:
Доречі, слайдери так само на JUNewsUltra Wink
Дякую за відповідь! З радістю би використав в себе шаблон із times-ua чи joomla-ua!
Вертаючись до питання, можливо хтось має зручний і готовий шаблон для останньої версії модуля типу, як на joomla-ua.org і міг би ним поділитися? Або міг би допомогти його зробити?

Наперед дякую!
Привіт Всім! Хотілося б дізнатися, як там справи із шаблонами? можливо вже йде процес розробки???

Дякую за відповідь.
Можна й самому створити потрібний шаблон, це займе хвилин 5, ну від сили 10.