Форум Joomla! Україна

Повна версія: Підкажіть розширення чи модуль для встановлення кнопки DONATE
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Підкажіть розширення чи модуль для встановлення кнопки DONATE. Важливо щоб працювало з гривнею і банками України. Joomla! 3.4.1
Horus267 Написав:Підкажіть розширення чи модуль для встановлення кнопки DONATE. Важливо щоб працювало з гривнею і банками України. Joomla! 3.4.1

Який саме спосіб вас цікавить для прийому платежів? Це банк, чи електронні гроші?
Краще банк, але можливі і електронні гроші. Йдеться про отримання в Україні грошей під проекти Ротарі України. а зараз щей про Програму вакцинації проти поліомієліту. ми проводили вакцинацію в 95-му, але зараз в Закарпатті був новий спалах хвороби.
Докладніше тут: http://www.rotary.org.ua/znaiomtes-z-rot...plius.html
Якщо говоримо про банк, то можна підключити LiqPay, але необхідно мати розрахунковий рахунок.

Також можна налаштувати через Приват24 (підключити Мерчант), тоді у цьому випадку пожертвування будуть падати на карту Приватбанку.

Щодо електронних грошей, то ВебМані є віджет для пожертвувань, так само у Яндекс.Деньги є віджет, є ще Skrill (так само можна налаштувати підключення до банку, але для України Skrill працює лише з євро).

Можна звісно взяти агрегатор по типу Інтеркаса, Робокаса, але тоді готуйсь до того, що система буде брати свій процент як за переказ коштів на карту чи рахунок, так і за конвертацію валюти (процент може досягати в сумі до 10%).
Дякую за розгорнутий комент. Будем визначатись з рахунками. Поки що, самий симпатичний варіант Skrill. Особливо за привязку до МастерКард в якої процессінговий центр в Брюселі.
Horus267 Написав:Поки що, самий симпатичний варіант Skrill.
Не забувайте є ще PayPal, Payoneer, 2Checkout (2 і 3 варіант працює з картками та банками, тобто можна отримати від них картку, а у PayPal для України такого немає і неможливо перевести на картку чи банківський рахунок, але якщо є колеги чи друзі за кордоном, то питання вирішується).

Ну й звісно кожна система бере свій процент!