Форум Joomla! Україна

Повна версія: Колонки Новин
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Підозрюю що туплю але...
Як налаштувати фронтпейдж на три колонки так щоб в них були окремі категорії новин?
Намагався через модулі, але Блогу Новин там немає. Sad Останні Новини лише список видають. Хелп.
вручну виставляй порядок розміщення статей на головній через адмінку. а на рахунок 3-х колонок то дивись тут
http://www.joomla-ua.org/forum/index.php...ml#msg3735
Варіантів немає? Sad Новин планується багато та часто...
Власне щодо компоновки проблеми не було, три колонки я роблю - але ж це кошмар. Якщо новини різної довжини це ж підбирати потрібно вручну порядок? А якщо скажімо в середній колонці заміняю новину на коротшу/довшу - зміщувати усі наступні? Я не вірю що виходу не існує, банальна ж задача.

А наскільки складно, навскидку, перепрограмувати скажімо Останні Новини, щоб виводило початок новини? API ж у Джумли продвинутий здається.
sta1k Написав:Я не вірю що виходу не існує, банальна ж задача.

Я пішов трохи іншим шляхом.
Ось тут приклад, але там ще все складніше від того, як хочеш ти.

Суть:
- В шаблоні робиться 3 зони для новин
- використовується модуль "Mini Front page" , що дає змогу брати новини з певної категорії.

П.С. це приклад з 1.0.х, але  ідея може помогти.
дякую за пораду. це вже ближче до бажаної суті, завтра длубатимусь Smile

ПС
до речі, я теж рівнянин Smile
inf4mi Написав:
sta1k Написав:Я не вірю що виходу не існує, банальна ж задача.

Я пішов трохи іншим шляхом.
Ось тут приклад, але там ще все складніше від того, як хочеш ти.

Суть:
- В шаблоні робиться 3 зони для новин
- використовується модуль "Mini Front page" , що дає змогу брати новини з певної категорії.

П.С. це приклад з 1.0.х, але  ідея може помогти.

Викликає певне занепокоєня щодо застосування модуля минифронтпейдж, адже один розміщений моодуль збільшує кількість звернень до БД приблизно на 100 запитів. Чи я не правий?

А взагалі є якісь приклади рельного застосування цього модуля?