Форум Joomla! Україна

Повна версія: Помилка в розділі "Статті"
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Доброго дня.
Допоможіть будь-ласка. Сьогодні другий день самостійного вивчення Джумла. Встановив версію 3.6.4
Після встановлення виникла помилка в розділі "Статті"
Натискаючи даний розділ з'являється довгий напис на червоному фоні і більш нічого.
сам напис при потребі приведу...

Лажу по форуму, знайшов повідомлення, що Денвер вже не підтримується (я встановив саме на денвер) - можливо в цьому проблема,
пишуть що краще встановити Опен Сервер - чи це так?
Я теж чув, що денвер не підтримується. Спробуй bitnami.

Звісно, повідомлення про помилку ключове в її лікуванні.
Власне напис хотілося б почитати...
Я спочатку думав привести і повідомлення про помилку, - але він для мене звучить як акра-кадабра. Суміш російської, англійської, спеціальних знаків, вловив навіть латину???

Я думаю проблема в несумісності версії 3,6,4 та Денвера тієї версії. Натяки на це я знайшов десь на цьому форумі. Я встановив Опен Сервер, а на неї ту ж саму інсталяцію Джумла. Поки ніяких помилок.

Тому я просто видалив Денвер. Тож і помилки не зможу привести. Дякую всім хто прийняв участь в обговоренні
Зверніть увагу, що Джумла 3.х працює на пхп 5.3.10 (мінімальні вимоги, які скоро будуть неактуальні), а версія пхп на Денвері стоїть 5.2, або нижча за 5.3.10 + не усі необхідні розширення в пакеті пхп.

Оптимальний та самій простий варіант поставити Опен Сервер який в налаштуваннях простий як двері та й дуже легко перемикатись між версіями пхп, що корисно для тестування під різні хостинги.