Форум Joomla! Україна

Повна версія: Які шанси перемогти в суді фріланс-біржу?
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Доброї ночі панове! Ситуація цікава: виконав проект на https://freelancehunt.com все ж таки виплатив мені 90% гонорару і відразу забанив мій аккаунт ЗА БРЕХНЮ, і надіслав мені претензійного листа, я чесно кажучи не струхнув а просто щоб не витрачати нерви і час а також щоб відновили мій аккаунт (так склалося що була ну дуже складна фінансова ситуація і я був готовий для годування родини на це приниження) словом я запропонував мирову, видалив з мережі пости (декілька не зміг) але ФХ це не задовольнило і вони вже в відкриту знущаючись продовжували вимагати неможливого. Тоді я розуміючи що компромісу не буде досягнуто створив сайт де виклав всю ситуацію, з переписками. скрінами і тепер буду робити все можливе щоб максимально поширити цю інфу і розказати фріланс-спільноті які методи в біржі і яке в них відношення. Після чтого ФХ знову почав погрожувати судом, хоча я перед створенням сайту і відновлення розповсбджування інформації декілька разів пропонував їм закрити питання яке по суті є просто робочим моментов, де вони припустили помилки.

Тепер чекаю що цей ресурс все ж таки подасть на мене в суд але це мене не лякає і не зупинить.
Мій сайт з всіма деталями конфлікту https://freelancehunter.pp.ua/

Буду радий якщо шановна спільнота відгукнеться, кожна думка правий я чи ні, що і як краще зробити в даній ситуації для мене важлива.
У вас договір був укладений з мокрими печатками, реквізитами, підписом у двох копіях?
Якщо ні, то їх подача до суду це просто погроза.

З іншої сторони у вас є договір з замовником? Якщо так, і у ньому прописано у додатках ТЗ і ви можете по ТЗ показати виконану роботу, то можете самі сміливо подавати до суду. Різні арбітражі сторонніх сайтів у цьому випадку не потрібні.

Якось так!
Dutch, дякую. Якось так я і уявляв, але хтознаSmile
Ніяких договорів з печатками, додаткових ТЗ і таке інше звісно немає.
Тут вже питання якщо чесно - відстояти свою гідність це по-перше, а по-друге - поставити на місце зарвавшогося фрілансханта, подібні ситуації в них не рідкість, погуглив трохи, да що казати - в мене особисто це вдруге. Але на цей раз вони перейшли межу, по багатьом показникам. Тому й вирішив не спускати їм цього. Планую поширити максимально, виклав все в деталях на сайті https://freelancehunter.pp.ua/
І буду проштовхувати в соцмережах, а також якось спробую зібрати мейли фрілансерів на їх ресурсі https://freelancehunt.com/freelancers і поділитися з ними ситуацією, якщо чесно - заціпило повна відсутність бажання вирішити по людськи доволі нескладну ситуацію і паталогічна пристрасть керівника ФХ Віталія Зюзіна поковирятися в вавці Smile - тобто є такий тип і навіть назва діагнозу коли доставляє задоволення бачити чиюсь біль та приниження.
Може це я вже занадто і навіть на паранойю змахує але я до таких речей прискіпливий в першу черго в відношенні до самого себе.
Тут переживаючи всі ці події в мене взагалі вже зріє думка створити свою біржу, де основною фішкою буде те що вона ТІЛЬКИ для українських фрилансерів і замовників (принаймні повністю виключити російських) і наприклад за розміщення проектів/портфоліо украхнською автоматом підвищується рейтінг Smile
Достаточно сложная ситуация, тут разбираться со специалистом нужно будет в случае обострения конфликта. Что ж добивайтесь своего.