Форум Joomla! Україна

Повна версія: Потрібна стратегічна порада...
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Форумчани,
потрібна порада в стратегічному питанні... Я хімік-технолог харчових виробництв, але веб-будування мене завжди вабило Smile Починав я з безкоштовних доменів/хостингів і сайтів зроблених вручну на html. Потім прогресував і зараз маю таку добірку, з якою не розумію що робити далі (на даному етапі через брак коштів на перший план виходить монетизація, а "реалізація цікавих ідей" десь на 2-3-й план):

1. _http://dobavki-info.org.ua/ - старий кривенький сайт, але досі трохи заробляє на сапі.
2. _http://konditer-info.com.ua/ - моя перша (і, мабуть, остання) спроба створити багато-мовний сайт (компонент Joomfish). Досить незручно постійно по декілька разів редагувати статті в різних мовних версіях і тим більше оптимізовувати такий сайт... Після цього спало на думку що ефективніше з точки зору монетизації буде створити головний домен на рос мові (нажаль, російськомовна аудиторія в рази більша за українську, тому вибір очевидний...), інші (укр та анг - на піддоменах). Через це спробував зробити наступний проект (п.3,4)
3. _http://receptura.net.ua/ - не знайшов гарного шаблону і почав роботу на звичайному вмонтованому rhuk_milkyway. Паралельно зробив піддомен на англ мові.
4. _http://okk.in.ua/ - даний проект не має відношення до монетизації, це спроба викласти свої ідеї та ідеї своїх друзів (нажаль, на це задоволення катастрофічно не вистачає часу...)

Станом на сьогодні зайшов в кут із шляхами подальшого розвитку із цими всіма "художествами". При відкритті п.3 намагався перейти на новіші версії джумли (п3 та 4 на версіях 1.5), але не пішла мені робота з новими версіями (зовсім інше меню адмінки, реально важко щось зрозуміти). Може є якась версія з новіших простіша і зрозуміліша? Також намагався редагувати вказаний шаблон щоб вирівняти положення окремих модулів, але відредагувати по-людськи так і не вдалося (якщо є гарна стаття як це робити, дайте посилання).
Але нанайбільше я не розумію куди із цим всім рухатися далі... Інтуітивно розумію, що бажано об'єднати це все в один сайт (чи це доречно?) і бажано на новішій платформі, але з чого почати не знаю. Що порадите?
по кулінарії вистачає шаблонів для останньої джумли, а переходити все одно потрібно бо судячи с останніх релізів в усіх версіях знаходять проблемні місця в безпеці і я щось не бачив оновлень для гілок 1.5-2.5, нещодавно переводив декілька проектів з версії 2.5 на останню все ок. А звикнути до інтерфейсу джумли3 це питання часу =) то на версіях 1.6-2.5 поначалу було важко без деяких можливостей 1.5 але згодом з`являлися компоненти які вирішували питання.

PS. так як джумфіш вже закрит як проект то краще перевести свої проекти на фаланг (нещодавно зустрічав мігратори) і на мій погляд куда зручніше робити багатомовну версію за допомогою тогож фалангу ніж перекладати на піддомені, хоча в останніх релізах було додано власний механізм багатомовності, но я не тестував поки що

ps2 а дізайн взагалі не питання якщо знаєш цсс та є час і натхнення))
Доброго дня,
велике прохання до гуру підскажіть:
- як самотужки перенести сайт з джумла 1.5.23 на 3...
- оскільки попередній пункт не факт що я швидко виконаю (якщо взагалі зможу самотужки), то програма-мінімум - як сайт на джумла 1.5.23 зробити дружнім до мобілок
Велике прохання приберегти свою ерудицію для якихось конкурсів і писати своїми і простими словами (я не програміст, я хімік за фахом).
Наперед вдячний Smile
офіційна інструкція https://docs.joomla.org/Joomla_1.5_to_3...._Migration
я робив апгрейд лише з версії 2.5 там дещо іншій процес
master_b,
дякую за інформацію.

Можливо хтось підскаже чи можна з джумли 1.5 зробити дружнім до мобілок. Кажуть, старі версіїверсії через це занижують у видачі...
mionic Написав:Можливо хтось підскаже чи можна з Joomla 1.5 зробити дружнім до мобілок.
да будь який сайт, то лише справа часу і знань цсс. дивись гугл аналітику та які діагоналі на пристроях користувачів, береш топ 3-5 і додаєш у свої стилі щось типу цього:
Код:
/*portrait 320*/  
@media  only screen and (min-width: 20rem) {

}

/*landscape 460*/
@media only screen and (min-width: 28.75rem) and (orientation: landscape) {
@-ms-viewport {width: device-width;}
}
1. Сделать шаблон адаптивным, или сделать шаблона для мобильных устройств, и с помощью плагина, будут переключатся шаблоны .
Ведь не все модули нужно и необходимо показывать на маленьких экранах .
Плагин для переключения на мобильный шаблон
Ще раз дякую всім за поради. Як тільки матиму час - буду пробувати.