Форум Joomla! Україна

Повна версія: Украинский для 1.6.4
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Добрый день. Сайт крутится на joomla 1.6.4 Есть переключение языка контента на Русский и Английский. Задача добавить Украинский.

Однако не могу найти языковый пакет украинского для версии 1.6.4. Попробовал поставить языковый пакет версии 2.5.13.11. Украинский появился в футере окна авторизации админки.

Создал меню, привязал к нему контент, однако флажок украинского на сайте не появляется. Буду благодарен за советы.
Доброго дня! А чому не зробити апгрейд движка до актуальної версії?
Щось заважає? Розширення до старої версії не знайти, треба вже на місці дивитись, що можна зробити. Посилання на сайт надайте. Треба подивитися шаблон, його функціонал може багато чого не дозволяти просто
наскільки памятаю там не зовсім сумісні пакети, ще була версія 1.7 яка теж мала свої якісь приколи з оновленням з 1.6. а такто взагалі якщо немає чогось екстраордінарного то можно спробувати оновитись до останньої версії, хоча на тройці теж є місця де треба в ручному режимі ставити деякі оновлення
А коли воно усе було сумісне? :lol: Все треба переглядати й виправляти.
Але спершу - оновитись. Ну, сенсу немає лагодити стару версію
"Посилання на сайт надайте"

http://ztmc.zp.ua/ru/
1. Так...Ви взагалі російську плануєте залишати як мову на сайті? Бо спостерігаю наступне - коли переключаємось на англійську, переклад є, а от коли на російську, то частина стає українською (зліва посилання, здається, новини), а вся решта російською.

2. Далі - в коді взагалі я не бачу українського прапорця, була ідея, що для нього місця немає.
При переході на будь-який пункт меню и спробу переключитися на англійську чи російську - перекидає на домашню головну сторінку.

Що я хочу сказати - проблема тут не тільки у відсутності абсолютно корректної й сумісної локалізаціїї - тут комплексна проблема, яку діагностувати без доступу в адміністративну частину, те же саме, що на кофейній гущі гадати.

3. І ви не відповіли - чому ви відмовляєтесь оновитися до актуальної версії Joomla?

4. Доречі, у футері сайту треба давно позбавитися посилання на попереднього розробника.
Цитую: "Разработка сайта «<a href="http://dit.roma.ua">ДИТ. Рома, Лтд.</a>» <sup>2013</sup>        </div>"
Посилання мертве, воно нікуди не веде.

5. Крім того, частина  <!-- счётчики --> взагалі порожня. Там має бути хоча б Google.
6. Мобільна сумісність погана.
7. Немає заголовків багатьох рівнів. Першого ступеня теж. Знайшла другий у таком вигляді:<h2> &quot;Технология производства&quot; </h2>, лапки заважають, видалити треба їх у всіх назвах...
1,2. Прошу извинения тесты я проводил у себя на локальной машине на OpenServer, на реальном сайте изменения не вносил. Новости просто написаны на украинском, никаких модулей украинского на реальном сайте на данный момент не установлено. Попробую развернуть бекап на сервере с внешним именем и сообщу вам.

3. Потому что я не знаю во что это мне выльется. У меня практически нет опыта исправления проблем если они появятся. Если теоритически в сайте ничего особого нет и переход по бумаге должен пройти гладко я могу попробовать сделать переход на тестовой версии.
4. Спасибо уберу.
5. Благодарю прикручу.
6. По адаптивности я вкурсе но на данный момент необходимости исправлять проблему нет.
7. Задач по seo оптимизации тоже нет.
Если не установлено кучи не протестированных сторонних расширений, то проблем не будет а обновлении. Возможно в шаблоне пару моментов подправить.