Форум Joomla! Україна

Повна версія: Як замовити переклад/локалізацію сайту на українську мову?
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Відповідно до Проект Закону про забезпечення функціонування української мови як державної майже за півтора роки сайти компаній, які продають товари в Україні та/чи зареєстровані в Україні, повинні бути українською мовою (ст. 27, ч. 6). Можуть існувати й інші версії, проте українська версія повинна містити не менше контенту і завантажуватися для громадян України як початкові. Це ж стосується сайтів державних і комунальних підприємств, а також ЗМІ, зареєстрованих в Україні.

Якщо ваш сайт на Joomla, а ви бажаєте швидко, якісно та професійно локалізувати/перекласти сайт дотримуйтесь наступних рекомендацій під час замовлення послуги:
  • Вкажіть назву та посилання на сайт.
  • Надайте інформацію про версію Joomla!
  • Вкажіть на якій основі ви бажаєте працювати (готівка/безготівка).
  • Вкажіть термін за який необхідно зробити локалізацію сайту.
  • Уточніть чи бажаєте окрім локалізації оновити CMS Joomla! та розширення!
Звертаємо Вашу увагу, що на нашому форумі ви знайдете професіоналів із будь-якого куточка України, який допоможе оновити ваш сайт!

Зверніть увагу!

Якщо до вас звертається розробник та запевняє вас, що професійно володіє CMS Joomla, будь ласка, запитайте про нього у наших модераторів, або створіть тему у цій гілці! Наша спільнота зможе надати вам детальну інформацію про розробника!

Якщо у вас виникають сумніви щодо виконавця робіт - краще не затягувати, а звернутися з допомогою чи запитаннями до нашого форуму!