Форум Joomla! Україна

Повна версія: Коментарі для Joomla 1.5
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Сторінки: 1 2
Порадьте хороший компонент коментарів для 1.5 джумли

Пробував, такий як у вас на сайті, та шось не працює...
Пробував mxcomment_v1.0.8, шось не працює.
joomlacomment теж шось не пішов.. щож за невезуха....
JComments - найближчим часом для рідної 1.5.
Тут є ще хтось живий? Smile
У мене виникла така проблема із коментами. Користуюсь джумла 1.5 і при встановлені компоненту коментарів відмовляється показувати статті так як вони вказані http://***.***.**/news/2-pub/421-jakas-novyna.html . Від таких дружеських урлів відмовялтися не хочу, але і коменти треба. Що ж робити?
Какие комментарии? JComments?
Так точно. Але аналогічні проблеми і із аккоментс і макскоментс....
Для початку ще би варто було вказати, на якій операційній системі ви сидите та яку помилку вибило.
На серваку походу лінух, а помилку в бравзері при намаганні перегляду статті із коментарями вибиває таку (у вкладеному файлі):
Це швидше вказує на те, що такої сторінки не існує або неправльно вказана адреса, спробуйте змінити алресу у браузері. А який саме компонент для коментарів використовуєте?
Я от пробую Joomlacomment то воно мені вибиває помилку з файлом
Код:
/opt/lampp/htdocs/Joomla/components/com_comment/joscomment/utils.php on line 1588
Така сторінка є. Так як існували всі ці сторінки ще до того як я встановив компонент і після того як компонент зношу сторінка нормально працює.
пробував JComments різних версій, а також mxcomment_v1.0.9 і akocomment20_UA. Всюди вибиває ту ж саму помилку...
Я спробував це розширення, в мене взагалі сторінка не відкрилася, а сам компонент виглядає непогано, шкода що не працює. А ви не пробували міняти права на доступ у каталозі із сайтом?
Ну в мене теж не відкриваються статті Smile . По суті лише головна і там де коментарів немає завантажується.
Ну, в мене не те шо статті пусто, біла сторінка. +А ви не пробували міняти права на доступ у каталозі із сайтом?
У мене не пусто, а те, що показує.

Де саме міняти?
слышал линукс лок сервера глючат, часто не работает то, что работает на денвере...
Справа у тому, що сайти у того самого хостера і навіть на тому самому хостингу (але на іншому домені), де коменти працюють.
Гурвіник Написав:Справа у тому, що сайти у того самого хостера і навіть на тому самому хостингу (але на іншому домені), де коменти працюють.
сори я думал вы говорите о локальном сервере... :%)
Та й на локальному теж глючить. Думав може шось з правами, не має доступу до файлів, але не те. Я вже теж багато різних пробував розширень і ніяке не працює.
Що цікаво, в інших людей на цьому ж самому хостингу за тими самими умовами працює. Sad
Може вони змінювали якись файл чи конфігурацію?
Ні. Це точно знаю. Вони не дуже шарять. Переважно я все робив. Smile
Може тут різниця у різних пакетах джумли 1.5?
Щодо Jcomment то він і на Windows не відображається.
Гурвіник Написав:Справа у тому, що сайти у того самого хостера і навіть на тому самому хостингу (але на іншому домені), де коменти працюють.
Тобто сайт вже робочий і тільки його коригуєте?
Тобто?
Я спочатку проінсталив під один домен, потім під інший домен. З часом на другому домені людина поставила собі коменти. Через деякий час я на перший сайт поставив ті самі коменти ,але вони не працювали. Ну і пішло поїхало.
Я не зовсім про це. Вирішив з коментарями поки що пропустити і спробуавти далі встановлювати розширення, поставив плагін для програвання відео, воно теж не працює, то думаю може вже на Windows зроблю (хоч як неприємно робити) тоді менше проблем буде, але чи потім зможу, коли перенесу на сервер нормально працювати з Linux.
Ну не знаю.
У мене головні болі із коментарями і із фотогалереєю. Із відео я ще і не розбирався...
А joomlacomment?
Хіба це не те саме, що і jcomments?
Та ні, це зовсім різні компоненти. Правда в мене там іншу помилку вибиває.
Дай пліз лінк на джумлакоммент
http://compojoom.com/download/doc_downlo...nt-326.htmОсь тут є, але як я вже казав там теж свої помилки (в мене, може у вас і не буде)...
Сторінки: 1 2