Форум Joomla! Україна

Повна версія: Як розкрутити сайт?
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Сторінки: 1 2
Сорі за оффтоп ?

Хто може поділитися якимось досвідом - щоб  розкрутити сайт ?
Контекстна реклама на - не дорого відносно і при малій ставкі до 40 відвідувачів в день.Але я вже не користуюсь ,проте проексперементував такий метод. Найкраще партнерські угоди, не розкручених сайтів багато і зайва "паутина"між ними перший час не зашкодить Smile.
Як свій до толку доведу,то піду подорожувати пісками інтернету в пошуках друзів...
inf4mi Написав:Сорі за оффтоп ?

Хто може поділитися якимось досвідом - щоб  розкрутити сайт ?

;D

Унікальний контент, ключові слова, незахламлений код сторінки, на головній не бажано давати лінки на інші ресурси....
ну і багато чого ще Smile
А як правильно налаштувати robots.txt?Бо свій сайт в пошуку не можу знайти хібащо по назві :-\
Adaman Написав:А як правильно налаштувати robots.txt?Бо свій сайт в пошуку не можу знайти хібащо по назві :-\
Він вже налаштований, і нічого не потрібно робити з ним
Дякую!
Продовжуємо тему:

Багато сайтів пропонує реєстрацію , наприклад в 2000  каталогах.

В цьому є який сенс і результативність ?
Adaman Написав:Контекстна реклама на - не дорого відносно і при малій ставкі до 40 відвідувачів в день.Але я вже не користуюсь ,проте проексперементував такий метод.

я дивився - то здається там іде мінімальний клік 50  коп.
то платити 5 грн на 10  відвідувачів - якось дорогувато.
Ні,там якимось дивом мін.ставка 25 коп.,взалежності від розділу здається.просто всюди рекламодавці збільшують ставки до 1.50 грн за клік ато і більше,тоді вже конкурувати з ними не можливо.Або ж залишатись із своєю ставкою і бути показаним 3 рази на день.А якщо приймати участь в багатьох рейтингах  це вже не буде так дорого,бо ще й заходять з партнерів люди нашару.
варіант контекстної реклами виходить трохи дорого
треба думати інші ідеї.

П.С. багато сайтів пропонують реєструвати сайт в 2000 каталогах в цьому є сенс ?
inf4mi Написав:варіант контекстної реклами виходить трохи дорого
треба думати інші ідеї.

П.С. багато сайтів пропонують реєструвати сайт в 2000 каталогах в цьому є сенс ?
Немає.. як правело, всі ці каталоги в бані по Яндексу.. Smile даремна трата грошей
Єдиний сервіс, який приніс результат і коштує всього 1 бакс, http://www.reggun.ru/add-1.html
привлечь посетителя можно двумя путями:
1. регистрация в каталогах, поисковиках, обмен ссылками
2. рекламные компании.

первый вариант хорош тем, что некоторые посетители не обращают
внимание на рекламные объявления и смотрят только результаты поиска, а
этот вариант работы как раз подразумевает, что вы будете в числе первых в результатах. недостаток - для того, чтобы вы почувствовали
эффект от этих мероприятий необходимо от 2 до Х месяцев.

плюсы второго варианта - посетитель, введя поисковое слово, сразу
видит нужные ему объявления, вне зависимости от результатов поиска по
поисковым системам, а вы платите только за переходы на ваш сайт: т.е.
"увидел - не перешел на ваш сайт - вы ничего не заплатили." или
"увидел - перешел - вы оплатили за переход"
таким образом, вы получаете целевую аудиторию, тех, кого интересует
именно ваша продукция.

как привлекать посетителя - вам решать.

ps
ну и естественно, в любом случае надо оптимизировать сайт с т.зрения роботов, ключевы хслов  и юзабилити.
inf4mi Написав:П.С. багато сайтів пропонують реєструвати сайт в 2000 каталогах в цьому є сенс ?
більшість з них дають не активні ссилки. Тому користі від цього мало.
matvs Написав:
inf4mi Написав:П.С. багато сайтів пропонують реєструвати сайт в 2000 каталогах в цьому є сенс ?
що ти маєшь на увазі під - не активні лінки?
Sanya32 Написав:що ти маєшь на увазі під - не активні лінки?

Мабуть, мається на увазі, що там не прямі посилання і ніякого додаткового ранжування вони на твій сайт не дадуть.
Скажу з досвіду, що реєстрація в каталозі з 2000 сайтів - реально ніякого ефекту не несе.
Sanya32 Написав:
matvs Написав:
що ти маєшь на увазі під - не активні лінки?
Приклад прямої ссилки: http://www.uportal.com.ua/
Приклад непрямої ссилки:
Код:
http://www.uportal.com.ua/
Тобто при кліканні по непрямій ссилці ви не перейдете на сайт, якщо не скопіюєте самі цю ссилку і не введете самі в вікно веб-браузера.
inf4mi Написав:
Sanya32 Написав:що ти маєшь на увазі під - не активні лінки?

Мабуть, мається на увазі, що там не прямі посилання і ніякого додаткового ранжування вони на твій сайт не дадуть.
Скажу з досвіду, що реєстрація в каталозі з 2000 сайтів - реально ніякого ефекту не несе.
Просто я каталоги, які ставлять прямі лінки, у мене база 6000 каталогів, велика з них кількість - білих, тобто не потребують зворотнього лінку. Я постійно проганяю по ним свої сайти - результат пр 1-2, тиц - 20-40, але вони дають кращий результат для релевантності запитів.
Тобто, це дає свій результат, як спосіб для збільшення траффіку на сайт. Ним можна і не нехтувати,  але все потрібно робити розумно - коли будуть на сайт тільки каталожні лінки - можна отримати бан ))
Shaman Написав:А як правильно налаштувати robots.txt?Бо свій сайт в пошуку не можу знайти хібащо по назві :-\
треба додати мапу сайта для гугля..
pluhpluh Написав:
Shaman Написав:А як правильно налаштувати robots.txt?Бо свій сайт в пошуку не можу знайти хібащо по назві :-
треба додати мапу сайта для гугля..
дійсно, провір індексацію свого сайта, в обох основних пошуковиках. Роботс файл, також важливий - налаштування http://joomla.com.ua/index.php/topic,58.0.html
Я считаю что только оптимизация сайта к поисковым системам и регистрация в них, рекламные компании в поисковиках и честный обмен ссылками с другими сайтами, статити на других сайтах с сылками на ресурс могут принести результат
а ктонить слышал о _http://1ps.ru/ ?
я кста попробывала реган и ниче страшного не произошло в яше месяц на 1й позиции повисел где-то через недели 2-3 после реги. и гуля тож норм воспринял сча тож 1й первое время 4-5 был
Сразу несколько вопросов:
1. Есть такая программка allsubmitter, я как-то скачал Портейбл версию, по отзывам - очень даже неплохая в плане раскрутки, только вот как ее качественно настроить, нюансов я так понимаю масса, ну и может у кого-то есть украинские базы к ней? Пишите у кого есть или сразу выкладывайте.
2. Для 1.5 кто посоветует качественный компонент обмена ссылками?
3. Для 1.0 был хороший компонент Генератор Метатегов. Для 1.5 такого не существует, перелопатил весь инет. Может кто возьмется переделать под 1.5? Там всего 10 файликов, но я и близко не программер и не смогу это сделать сам.
4. Партнерские программы: есть у меня например партнерка под Джумлу с интеграцией с ВиртМартом, может есть желающие в ней разобраться в настройках и как ее максимально выгодно употребить для раскрутки сайта?
5. Есть несколько бесхозных сайтов, в свое время понаделал когда с Джумлой знакомился, но плотно заниматься ими нет времени. Кто посоветует что с ними можно сделать чтобы они приносили хоть какой-то доход? Тематики разные, например портал Любителей животных, Все о строительстве, Учебные заведения Киева и т.д... С реальными предложениями можете стучать в асю: 473737041
Більшість описаних вище методів — дієві.
Від себе додам, що просування сайту потребує постійної праці. Можна накупити посилань з сайтів, витративши зо 100 доларів і отримати ПР 4 й позиції в топі.
Проте й для підтримки цього рівня знадобиться вкладати подібні суми регулярно.

Крнтектсна реклама ефективна, коли сайт щось продає, або ж надає послуги — якщо по ній заходять, то зазвичай це зацікавлені юзери, яких цікавить конкретна інформація.

Доволі дієвим є написання матеріалів в блогах, з відповідними ключовими словами та посиланнями на ресурс. Особисто я свій сайт так і просуваю.

При так званій природній розкрутці результати підходять дуже повільно — через 1-2 місяці. Проте це абсолютно стабільні позиції і з них вас може скинути лише прогресуючий сайт, а не припинення проплат за рекламу та зворотні посилання.
Якщо потрібно просунути сайт в ТОП по ВЧ запитам, то простими методами тут не обійтись.

А вот для НЧ запитів повністю може хватити правильної внутрішньої оптимізації сторіки і декількох посилань із сателітів або блогів.
Все мы знаем, каталоги уже не актуальны..
seopult.ru вам в помощь..
1) Один з кращих способів розкрутки, це ЯКІСНО продумані тексти на сайті, на які попередньо підібрані невисокочастотні запити (запроси), до 5 шт. звязанні по логіці. Довіряти тексти вузькоспеціалізоанним спеціалістам копірайтингу у вашій області (можна таких знаходити на біржах фрілансу, на Адвего, а також SEO форумах). Можна використовувати класторизатори запросів.

2) Красивий адативний дизан сайту, на якому немає лишніх елементів(можна для визначення таких поставити Page Analytics в браузер и дивитись теплові карти). При визначенні елементів та блоків вивчайте конкурентів, обов'язково записуйте кращі їх идеї і добавляйте по мірі необхідності до свого сайту.

3) Внутрішня оптимізація, виключення дублів сайту, швидкість сайту менше 3 сек. загрузка сторінки.

4) Найбільш "просувне" - це посилання, але бажанно не арендні посилання, а симбіоз вічних посилань из статтей( з живих ресурсів з ТІЦ больше 40, і об'ємом від 2000 символів) а також посилань із форумів, блогів, соц.мереж. Це дає сильний ефект уже з першого місяця просування.

5) Заведіть блог, пишіть великі статті які кращі в своїй області, в статтях легко заняти хороше місце в Гуглі, головне якісна стаття і пару посилань.
При якій відвідуваності сайту на ньому можна буде заробляти розміщенням реклами?
inf4mi Написав:Сорі за оффтоп ?

Хто може поділитися якимось досвідом - щоб розкрутити сайт ?

мм, а скажите какая у вас тематика? Покажите сайт? Какая у вас ЦА?
Сторінки: 1 2