Форум Joomla! Україна

Повна версія: Дайте інструкцію, як джомлу на хости установлювати....
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Дайте інструкцію, як джомлу на хости установлювати....
на такі , як ho.com  і  http://www.topua.net/  ???
і ше... я як хочу БД нову створити в муПХПадмін, то на обидвох цих хостах мені видає, "
"Без привілеїв"...
як створити базу даних... ото головна проблема...
Із http://www.topua.net/ проблем жодних немає бути. Встановлюєш як на локалхост - копіюєш повністю дистрибутив та запускаєш скрипт інсталяції.
VovchukBratuk Написав:і ше... я як хочу БД нову створити в муПХПадмін, то на обидвох цих хостах мені видає, "
"Без привілеїв"...
як створити базу даних... ото головна проблема...

в мене самого часо бували Глюкі коли БД створював через PHPadmin.

Роблю так :
я спочатку створював БД через DirectAdmin - а потім вже файли закидав через PHPadmin

так ніколи глюків не було.
VovchukBratuk Написав:і ше... я як хочу БД нову створити в муПХПадмін...
Ти c-panel використовуєш?Якщо так,то заходиш в "Базы данных MySQL",далі пишеш назву БД та "add."Привілеї задаєш як завжди.Це якщо я правильно зрозумів питання..
вес.... спасибі... я вже поставив ось тут: http://www.tilkorock.ho.com.ua

а як мовні пакети установлювати.... бо мені постійно помилку видає...
Адмінка->установка->локалізація.Обзор і завантажуєш.
Помилка може через те,що не там встановлюєш або інша версія.
а якшо мовний пакет в архіві, то він загрузиться???
Так. Звідки скачував? Може то не мовний пакет?
Adaman Написав:Так. Звідки скачував? Може то не мовний пакет?
з вашого форуму
Не знаю чи є такий файл на форумі,але на спробуй цей!

[вкладення вилучене Адміністратором]
мля... шось не можу ніяк встановити..... який файл із 3 треба загружати777
В тебе ж уже був переклад на сайті.Просто він не повністю все перекладає а тільки системні слова.Назви розділів та меню переіменуй сам Wink
ааа.... то ясно... а зараз є переклад???
а решта , то шо на російській, можна перекласти???
і ше одне... а можна редагувати той підпис , шо в самому низу.... ???
Звичайно.Там все можна редагувати - таблиці фони рамки ітд ітп.Скоро побачиш Smile
А от копірайти - я не знаю.Просто теми є комерційні на замовлення - тоді неможна.Хай вже адміністрація тобі скаже бо я точно не знаю...)
А переклад єWink
спасибі за допомогу Wink
НЗ! Wink
і ше.. Smile а можна наприклад зараз на безплатному хості настроїти джомлу, додати матеріали ф статті, а потім безболісно перемістити на платний хост, зовсім до іншого хостера???
Так,через імпорт самої Юмли і бази даних.Буває що незавжди іншим хостером підтримується база даних(різне кодування)тож спочатку перенеси а потім від старого відмовся на всяк випадок...
VovchukBratuk Написав:і ше одне... а можна редагувати той підпис , шо в самому низу.... ???

ІМХО, У кожного свої погляди на копірайти, але вважаю, що якщо продукт не купляєш, то залиш копірайти - своєрідна платня за використання продукту. Якщо не хочеш бачити копірайти - купляй продукт. Тому, видаляти не раджу.