Форум Joomla! Україна

Повна версія: спам (Fireboard)
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Привіт! В мене проблемка.. Sad
Друг написав скріпт для детального перегляду відвідувачів сайту, сьогодні ми його встановили...
Я виявив таку штуку:

на сайті постійно з"являються спамери за посиланням:
http://traditions.org.ua/index.php?optio...43&catid=2

хоча такої сторінки вже не існує Бомба

далі переходять по таких лінках:
/index.php?option=com_fireboard&Itemid=2&func=post
/component/option,com_fireboard/Itemid,2/func,post/
Тобто пробують створити повідомлення.

До чого я веду:
Декілька місяців тому на цьому домені стояв Fireboard(можна було залишати дописи гостям), його заспамили і я його видалив, а спамери далі шастають...
Якось можна позбутись іх?
Банити по айпісі не вийде, там через проксі все робиться ;,)

Якшо хтось осилив прочитати до кінця і шось може порадити, то буду вдячний >|
Удали диру с фалами этого компонента.
не зрозумів яку диру?

Копмпонент вже давно не стоїть на сайті.... а спамери полюбе заходять по цих лінках
цЕ не спамери а пошукові боти.
Ну так ты определись они шлют сообщения или нет если не шлют то не парся если шлют до удали руками для надежности. Если неуверен подожди не многого будет спам хостер заблокает аккаунт.

P.S. Бот или не бот видно по логам.
Err0r Написав:Привіт! В мене проблемка.. Sad
Друг написав скріпт для детального перегляду відвідувачів сайту, сьогодні ми його встановили...
Я виявив таку штуку:

на сайті постійно з"являються спамери за посиланням:
http://traditions.org.ua/index.php?optio...43&catid=2

хоча такої сторінки вже не існує Бомба

далі переходять по таких лінках:
/index.php?option=com_fireboard&Itemid=2&func=post
/component/option,com_fireboard/Itemid,2/func,post/
Тобто пробують створити повідомлення.

До чого я веду:
Декілька місяців тому на цьому домені стояв Fireboard(можна було залишати дописи гостям), його заспамили і я його видалив, а спамери далі шастають...
Якось можна позбутись іх?
Банити по айпісі не вийде, там через проксі все робиться ;,)

Якшо хтось осилив прочитати до кінця і шось може порадити, то буду вдячний >|
Поставь firewall
Цитата:Поставь firewall
Я сумніваюсь, що у Err0r VPS або коллокал. навіть якщо так, то думаю це не найкращий вихід( у разі якщо це СПАМ).
Потрібні уточнення з боку автора теми, щоб дати більш вичерпну відповідь
Бывает справиться с выходом из таких ситуаций просто очистить весь кеш Джумлы и удалить все кукиес сайта в браузере....помогает.
друг знайшов вихід... за допомогою декількох стрічок пхп
якшо в лінку є слово fireboard, то спамер посилається до гепи)

це були спамери,а не пошукові боти.. вони б теоретично мали б створювати повідомлення на форумі, але його не було тому вони ніфіга не створювали... Всеодно напрягало, коли кожні 2 хвилини вони заходили на сайт
Err0r Написав:друг знайшов вихід... за допомогою декількох стрічок пхп
якшо в лінку є слово fireboard, то спамер посилається до гепи)

це були спамери,а не пошукові боти.. вони б теоретично мали б створювати повідомлення на форумі, але його не було тому вони ніфіга не створювали... Всеодно напрягало, коли кожні 2 хвилини вони заходили на сайт
Я встречался с такой ситуацией, только не с этим форумом, а phpBB, когда банн ставили, то с винды нельзя было войти, а с линукса по сохраненной ссылке можно, не решалось пока не удалили этот аккаунт, так эта проблемка скорей всего в правах доступа, я так думаю... И возможно это не спамеры, а юзеры по сохраненным ссылкам заходили, только действительно не куда было войти.