Форум Joomla! Україна

Повна версія: Написати SEF для компонента com_search / Оплата на карту Приват Банку
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Добрый день, вечер, утро! Необходимо написать SEF для компонента com_search. Ссылки в поиске Joomla выглядит так /search.html?searchword=демо%&searchphrase=all

Мне нужно сделать так /search/%D0%94%D0%B5%D0%BC%, то есть закодировать их, важно, чтоб модуль поиска и компонент поиска com_search работал так. Все лишнее удалить. Пагинации в поиске у меня нет и результаты поиска у меня выводятса все на одной странице.

Оплата 500 грн, на карту Приват Банка или любую другую карту банка в Украине. Связатса со мной можно по email amen@mail.ua или лучше по вайберу 0671077767, чтоб была хорошая связь.

Со сроками я не спешу, буду ждать ваших предложений и связи со мной.

=========================

Добрий день, вечір, ранок! Необхідно написати SEF для компонента com_search. Посилання в пошуку Joomla виглядає так /search.html?searchword=демо%&searchphrase=all

Мені потрібно зробити так /search/% D0% 94% D0% B5% D0% BC%, тобто закодувати їх, важливо, щоб модуль пошуку і компонент пошуку com_search працював так. Все зайве видалити. Пагінації  в пошуку у мене немає і результати пошуку в мене виводятса всі на одній сторінці.

Оплата 500 грн, на карту Приват Банку або будь-яку іншу карту банку в Україні. Звязатса зі мною можна по email amen@mail.ua або краще по вайберу 0671077767, щоб був хороший зв'язок.

З термінами я не поспішаю, буду чекати ваших пропозицій і зв'язку зі мною.

~~~~~

Звонить на мой номер не нужно, только личная переписка.

Дзвонити на мій номер мені не треба, тільки особисте листування.

Joomla 3.9, php 7!

+++++++++++

На ereading на подобен сделано, только то не joomla

http://www.e-reading-lib.com/?query=%CC%E5%F1%F2%FC
Версія Joomla?
Написав
У Вас увімкнено "Додати суфікс до URL-адреси", тобто html?
З дозволу автора теми прикріплю плагін, можливо комусь знадобиться.
saharin, добавьте меня в вайбер, а то пришлось все приложения переустанавливать заново на Android.

Мне надо будет ещё у вас кое какую работу заказать.