Форум Joomla! Україна

Повна версія: Підскажіть безкоштовний хостинг для Joomla
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Підскажіть безкоштовний хостинг для Joomla. Бажано український. Дякую за відповіді.
На рахунок українських не знаю, але є закордонні, наприклад [url=]http://www.000webhost.com/122901.html[/url=] , ще є [url=]http://987mb.com[/url=], але там є обмеження з доменами. Можна додати [url=]http://www.hostrator.com/[/url=]. Як на мене краще всього - 000webhost.
cупер хостинг на: http://www.000webhost.com/177165.html
0fees.net
wisdom888 Написав:cупер хостинг на: http://www.000webhost.com/177165.html
:no:
А Вот http://byethost.com/ :good:
На рахунок українського та безкоштовного я не знаю. Але раніше зустрічав в неті подібних хостерів, але я б не ризикнув розміщати там свій сайт.
Так, 000webhost. найкращий, але там зараз обмеження, мене прийняли після того, як я написав в тех піддтримку.

Ще певний час жив на http://freebeehosting.com/, але він часто лежить.

P.S Якщо робиш щось серйозне, то краще вже візьми платний хостинг. В мене він дешевий і глючний трішки, але плачу 250 гр. на рік, але як-не-як, я вважаюсь клієнтом, з усіма витікаючими наслідками та привілеями. Думаю, ти зрозумів.
Цитата:P.S Якщо робиш щось серйозне, то краще вже візьми платний хостинг. В мене він дешевий і глючний трішки, але плачу 250 гр. на рік, але як-не-як, я вважаюсь клієнтом, з усіма витікаючими наслідками та привілеями. Думаю, ти зрозумів.

кожен рік іде близько 850 гривень .. в найближчих планах перехід на ще дорожчий, але якісніший і з часом сайти стають ресурсо ємні %)

якщо хтось хоче спробувати, що це таке взагалі хостинг та як він працює пишіть мені в приват, можу поділитись для тесту сервером Wink
Бесплатный хостинг в Украине и России – Hostinger
Hostinger предоставляет услуги бесплатного хостинга с 2007 года под брендом Hosting24 и является мировым лидером бесплатного хостинга.
Бесплатный хостинг в Украине и России – Hostinger
Возможности и преимущества Hostinger
- 1500 Мb на диске и пропускная способность в 100 Gb (для обеспечения достаточной пропускной способности используются выделенные соединения, а если для сайта этих ресурсов недостаточно, Hostinger предлагает широкий спектр дополнительных обновлений);
- поддержка PHP с базами данных MySQL (поддержка PHP mail & Sendmail, Zend Optimizer, Ioncube, Curl, GD2 lib, XML, Zend);
- панель управления cPanel (в отличие от других компаний, предлагающих бесплатный хостинг, в Hostinger панель предоставляется бесплатно);
- автоматическая установка PHP-скриптов (Hostinger – первая компания, дающая своим клиентам доступ к автоматическому установщику PHP-скриптов (WordPress, Drupal, Joomla, OS Commerce, Zen Cart, Gallery и много других скриптов);
- конструктор веб-сайтов SiteReptile, позволяющий быстро выбрать и установить один из шаблонов сайта.
- никакой рекламы. Нет баннеров, всплывающих окон, никакой скрытой рекламы.
- техподдержка пользователей.
Бесплатный хостинг в Украине http://www.hostinger.com.ua
Бесплатный хостинг в России http://www.hostinger.ru
краще домовся наприклад зі мною, я орендую виділений сервер тому можу виділити тобі місця під хостінг сам
спробуй тут це класний безплатний хостинг я користуюся http://arvixe.ru
Пропонуємо хостінг безкоштовно від реєстратора http://citydomain.com.ua
300МБ
Бази MySQL
Без реклами
Дозвольте порекомендувати безкоштовний хостинг від http://www.zzz.com.ua - нової в україномовному інтернеті компанії, чиї сервери і пакети послуг, згідно з результатами випробувань, кращі за відомі вітчизняні аналоги, в тому числі і згадані вище.

Підходить для більшості систем керування сайтами, в тому числі тих, що базуються на PHP + MySQL, найпопулярнішою серед яких є Joomla! та WordPress.

В разі виникнення запитань завжди можна поспілкуватись з адміністраторами хостингу через форум підтримки користувачів http://www.zzz.com.ua/forum/ - швидкість реагування адміністрації не може не вражати, не від кожного платного хостингу можливо так швидко дочекатись відповіді.

Насамкінець, варто згадати, що користувачі zzz.com.ua можуть використовувати як власний домен, так і один з пропонованих безкоштовних піддоменів: *.zzz.com.ua, *.adr.com.ua, *.kl.com.ua.

Творчої наснаги та гарних проектів!
Тепер користуюся https://www.000webhost.com/933738.html
Безкоштовний хостинг без реклами!

1500 MB Місця на диску
100 ГБ Трафіку
2 Бази даних MySQL
0 Поштових акаунтів (але пересилка пошти)
1 Веб-сайт (домен)
Конструктор сайтів
Безкоштовний хостинг доменів