Форум Joomla! Україна

Повна версія: Як зменьшити розмір інсталяції Joomla?
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Доброго всім дня,
Ось виникла необхідність розмістити сайт на безкоштовному хостингу, де видають 70мб простору. На сайті повинні бути: форум, фотогалерея, новини і статті. 1 мова інтерфейсу. Підкажіть будь-ласка чи є якісь "спеціальні збірки" де немає "зайвих речей" типу RSS, генерації PDF і т.д.
Так же всі зайві компоненти можна після інсталяції Юмли видалити.Я видаляв стандартні зображення і все інше вручну.Хоча на браузері ІЕ будуть виділені хрестиком видалені зображення - я заміняв старі переіменованим прозорим файлом gif ,який займає мінімум місця.

[вкладення вилучене Адміністратором]
rank_one, не парься та став все що потрібно. Місця вистачить. А потім вланоруч прибереш все зайве і отримаєш оптимізований ресурс. Це буде значно ліпше, ніж користати порізані збірки.

У мене на одному сайті - 50 метрів хостингу, так я примудрився нечипаючи старий  - встановити Джумлу та форум ІПБ, а потім вже все почистив.
Мені вдалось зменьшити розмір сайту до 9 мб, гадаю, меньше не вийде, а на рахунок "порізаних" збірок - дійсно не варто мені їх юзати а то ще зявляться проблеми з безпекою.
Сьогодні хостінг можна купити не так і дорого разом із доменом.
Наприклад за 800 метрів та доменом у зоні .ua, МОЖНА ВИКЛАСТИ 50 баксів за рік!!!
І ти отримаєшь повний спекр послуг від хостінга.

Що видали?
Видалити можна папку с хелпом, папки із зображенням у images/stories, папку інсталяхи після інсталяції, ну і звістно не вмикати кешування!!!
Згоден з Dutch

що 50 у.о. в рік це не багато.

Краще мати нормальний хостинг.

Сам колись працював не безкоштовному - нічого нормального.
Тимпаче домен немає сенсу розкручувати бо колись всеодно перейдеш наприклад на com.ua, а він вже може бути зайнятий. Тож і в мене платний хостинг. Я плачу ~ 500 грн за два роки на платформі лінукс + домен безкоштовно.800мб простору.
Одже, питання можна вважати вичерпаним
Так, дякую. Мабуть, дійсно варто платний щоб не було проблем в майбутньому.