Форум Joomla! Україна

Повна версія: JUNewsUltra J!1.5 - модуль новин
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Сторінки: 1 2
Представляю модуль новин JUNewsUltra J!1.5 версія 1.5

[h3]Завантажити:[/h3]
Версія 1.5

[h2]На даний момент реалізовано:[/h2]
1. Кешування модуля;
2. Відображення тільки статей з компонента Головна сторінка (Frontpage);
3. Відображення всіх статей, включаючи статті розміщені в компоненті Головна сторінка (Frontpage);
4. Відображення статей без матеріалів розміщених у компоненті Головна сторінка (Frontpage);
5. Вибір шаблона - у пакеті є 4 варіанти шаблонів.
6. Відображення кількості матеріалів у модулі;
7. Можливість вибору Розділу/Категорії через списки з їхніми назвами або через ID (можна прописати трохи ID через кому для відображення матеріалів з декількох Розділів/Категорій);
8. Можливість сортування новин за датою створення, даті зміни, популярності, алфавіту, алфавіту у зворотному порядку, ID, сортуванню за замовчуванням (як в Адміністративній панелі), у випадковому порядку й т.д.;
9. Виставляння формату часу;
10. Відображення Автора;
11. Два способи відображення зображень: зміна самого зображення через бібліотеку GD (підтримуються версії GD1 і GD2) - створення ескізу, або вставка оригінального зображення в HTML;
12. Обробка зображень через бібліотеку GD дозволяє накладати фільтри чорно-біле зображення або сепія (у наступних версіях кількість фільтрів буде збільшене);
13. Обрізання зображення по висоті й ширині. Тобто, якщо в нас зображення має 200х400 пікселів в оригіналі, а в модулі виставлені 100х80 пікселів, то зображення буде зменшене й вписане без деформування в параметри ширини й висоти;
14. Відображення загального посилання з довільним текстом на ту або іншу сторінку сайту (посилання вписується від руки, довільно). Наприклад: "Всі матеріали в розділі Новини сайту..."

[h3]Оновлення:[/h3]
1. Додана розширені параметри дати для можливості створення іконок дат на рівні css:
2. У шаблони прописані усі параметри, які можна використовувати для відображення у шаблоні різних елементів;
3. Додана опція "Детальніше..." з можливістю задавати свій текст

[h3]Параметри для шаблону:[/h3]
Код:
/*******************PARAMS****************/
/*
/* $params->get('moduleclass_sfx') - module class suffix
/*
/* $item->link        -   display link
/* $item->text        -   display title
/*
/* $item->image       -   display image
/*
/* $item->created     -   display date & time
/* $item->df_d        -   display day
/* $item->df_m        -   display mounth
/* $item->df_Y        -   display mounth
/*
/* $item->author      -   display author
/*
/* $item->introtext   -   display introtex
/* $item->readmore    -   display Read more...
/* $item->rmtext      -   display Read more... text
/*
/*****************************************/

[h3]Демо:[/h3]
Подивитися як працює модуль на живому сайті Ви можете, зайшовши на головну сторінку моєї дизайн-студії:
Денис Носов - веб-дизайн

Головна сторінка повністю створення з модулів. Використовується 3 види шаблонів.
Так що, як Ви бачите, модуль буде гнучким у налаштуваннях і коді.

Обговорення модуля, пропозиція функціоналу обговорюємо у цій гілці.
Те що відразу кинулося в очі.
1 Конфигурація: шаблон дефаулт, дату не відображати.
результат: дата не відображаеться, але роздільна риска і зайва строка між заголовком і інтратекстом виводиться Sad і великі проміжки між назвою и інтратекстом

2 При виводі имєйже_тайтл_2 колумн + показувати дату. Нема пробілу між датою і назвою...

3 До речі, було б ще корисно зробити так, щоб информация с посиланням на джерело "Джумла Юкрейн" можно було опціонально виключати. Бо багато хто любить лазити у код розробника и ручками це витерати.
Ті кому не важливо що такий надпис є ... залишать його але ті кто використовує модуль для чогось бізнесового не завжди хоче таке відображати Wink

ДОРЕЧІ ДЯКУЮ ЗА ТАКИЙ ПРОДУКТ !!!

П.С. реалізація прокрутки або чогось накшталт цього планується ?
На ліцензію подивись!
Ні хто не має права міняти будь-що у коді.
Якщо проект комерційний, то відповідно і модуль є платним!!! Звертаю на це вашу увагу!
добре..... зрозумів з приводу ліцензії.

адже від того для чого він використовуэться не змінюються ті питання що я описав.
Це просто звертаю увагу....
Можу цього і не робити Wink

Мені здається, що було б приємно довести модуль до кінця...
сам радію коли робота для душі скінчена і всі її одобряють.

П.С. це сама велика плата за мій труд. За все інше беру грошіWink

ДОРЕЧІ ГАРНІ РОБОТИ МАЄШЬ !!!!
Молодець !!!! ціную креатив... більш за гроші...
Добрий день!!!
Поперше хочу сказати велике ДЯКУЮ за чудовий модуль. Недивялчись что це бетка - працює на ура... :Yahoo!:
Є пару запитань щодо розширення функціонала даного модуля, а саме: чи можливо зробити так, щоб йшло відображення одної чи дві статті з малюнком та коротким змістом, а наступні відображалися тільки як посилання.
Я думаю це було б корисно не тільки для мене.
Dutch, як завжди все на високому рівні.... :good: Дуже ціню твої роботи.... :friends: Але як щодо попереднього запитання? Це взагалі можливо зробити в рамках цього модуля (деякий хак або ще щось....)? Дай відповідь будь-ласка.
У наступній версій версії реалізую
деякі зображення не виводить при зміненні розміру скриптом. замість шляху до малюнку
http://www.сайт.com.ua/modules/mod_junewsultra/img/img.php?src=../../../images/stories/health/малюнок.jpg&w=120&h=120&q=100

вказується

http://www.сайт.com.ua/modules/mod_junewsultra/img/img.php?src=../../../http://www.сайт.com.ua/images/stories/health/diet_jap.jpg&w=120&h=120&q=100

через це малюнки і не виводяться. чому так?
Стоїть забора на обробку зображень з іншого сайту для безпеки.
розібрався. редактор просто шлях вказує повністю в деяких випадках.
Цитата:Стоїть забора на обробку зображень з іншого сайту для безпеки.
Пiдкажiть будласка де стоiть заборона? Як зняти заборону?
Доброго дня, та дякую за чудовий модуль. Маю питання. Маю в модулі 4 новини, чи можна між ними зробити розподільну полосу, або хочаб пробіл. А також щоб "читати далі" писалося шрифтом меньшим та курсивним, а назва статті - болдом?
можна. відредагуй шаблон модулю. там їх якщо не помиляюсь є 3 на вибір.
GOodm@n Написав:можна. відредагуй шаблон модулю. там їх якщо не помиляюсь є 3 на вибір.

перепрошую, дуже ще зелений я в цій справі. Чи можна трохи більше подробиць. Як вибирати шаблон модулю, та де саме правити. Дякую.
шаблони знаходяться за шляхом <твій сайт>/modules/mod_junewsultra/tmpl/

без елементарних знань html i css тут не обійтись.
Dutch Написав:Стоїть забора на обробку зображень з іншого сайту для безпеки.

але все ж таки де саме беруться параметр шляху при обробці малюнку і як додати умову щоб можна було б і зовнішні посилання обробляти? не хочеться змінювати шлях до малюнків на всьому сайті.
Are you planing to introduce first news like in news module for joomla 1.0
Підкажіть, як інтегрувати в цей модуль коментарі компонента JComments. Знайшов щось подібне на http://joomlaforum.ru/index.php/topic,76620.0.html але не можу налаштувати саме для вашого модуля.
У даній версії це ще не закладено, буде у наступній.
Тоді, скажіть, будь-ласка, коли буде наступна версія?
Чи є можливість вивести в модулі категорію в якій знаходиться матеріал та його рейтинг. Якщо ні, то дайте хоч підказку через які змінні витягнути ці дані через API джумли. Дякую.
hey!

great module! I'd recommend posting the following in the description:

Most stuff you don't like, you can easily customize by creating your own template. here is how:
1) in your joomla installation go to modules/mod_junewsultra/tmpl/
2) copy default.php and rename it
3) take 10minutes to learn php basics and you are ready to edit the file.
4) select your template in the Module Manager of the News Ultra module.

Also, I modified the default template a little bit so it's easier for people to style it with CSS. if you like you can make it the new default.php

Код:
<?php
    /**
    * @package Joomla! 1.5.x
    * @author 2008 (c)  Denys Nosov (aka Dutch)
    * @author web-site: www.joomla-ua.org
    * @copyright This module is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 License.
    **/

/*******************PARAMS****************/
    /*
    /* $params->get('moduleclass_sfx') - module class suffix
    /*
    /* $item->link        -   display link
    /* $item->text        -   display title
    /*
    /* $item->image       -   display image
    /*
    /* $item->created     -   display date & time
    /* $item->df_d        -   display day
    /* $item->df_m        -   display mounth
    /* $item->df_Y        -   display mounth
    /*
    /* $item->author      -   display author
    /*
    /* $item->introtext   -   display introtex
    /* $item->readmore    -   display Read more...
    /* $item->rmtext      -   display Read more... text
    /*
    /*****************************************/

// no direct access
    defined('_JEXEC') or die('Restricted access');

?>
    <div class="junewsultra<?php echo $params->get('moduleclass_sfx'); ?>">
    <?php foreach ($list as $item) :  ?>
       <div class="junews<?php echo $params->get('moduleclass_sfx'); ?>">
             <div class="latestnews_div<?php echo $params->get('moduleclass_sfx'); ?>">
          <a href="<?php echo $item->link; ?>" class="latestnews<?php echo $params->get('moduleclass_sfx'); ?>">
             <?php echo $item->text; ?></a></div>
             <?php echo $item->image; ?>
             <?php if (!$item->created == ""){ ?>
                   <div class="newsdate<?php echo $params->get('moduleclass_sfx'); ?>"><span class="small"><?php echo $item->created; ?> | <?php echo $item->author; ?></span></div>
             <?php } ?>
                <div class="newstext<?php echo $params->get('moduleclass_sfx'); ?>">
                <?php echo $item->introtext; ?>
                </div>
                <div class="newsreadmore<?php echo $params->get('moduleclass_sfx'); ?>"><a href="<?php echo $item->readmore; ?>" class="readmore<?php echo $params->get('moduleclass_sfx'); ?>" title="<?php echo $item->text; ?>"><?php echo $item->rmtext; ?></a>
                </div>
       </div>
    <?php endforeach; ?>
    </div>
Здравствуйте.
Почему-то не происходит сохранение выбранных категорий для отображения новостей. Они показываются все. Может я что-то неправильно делаю. Подскажите.
версия модуля, версия джумла, установлен ли мод секьюрити на сервера для апач?
Версия модуля - 1.3 (скачана из первого поста)
Версия Джумлы - 1.5.14
По поводу третьего - не знаю где смотреть.
Вопрос снимается.
Это но у меня ла локальном хосте не работает, на хостинге все в порядке.

Зато появился другой вопрос.
Цитата:Можно ли сделать вывод первой новости в развернутом виде с картинкой, а все остальные только заголовок и дата?

Код:
Все таки не снимается вопрос, новости как отображались сразу со всех категорий, так отображаются. Я уже все настройки перепробовал.
Это снова я. Простите за назойливость...
Уважаемый Dutch, я пришел к выводу что в модуле не работает сортировка в пределах выборки, вернее она работает, но по всем материалам которые есть на сайте.
Может былобы проще вписывать разделы и категории через запятую, как это сделано в других подобных модулях?
Модуль как никогда лучше подходит для моего сайта, но я не имею возможности использовать его в связи с указанными выше проблемами.
Может попопробуем разобраться?
Здравствуйте опять вопрс у меня.
Не отображаются картинки из новостей. Может на какие папки нужны права на запись?
Для начала хочу поблагодарить товарища Dutch за создание такого многофункционального новостного модуля. Перепробовал многие варианты но остановился именно на нем. Но у меня возникла следующая проблема: мне нужно организовать вывод новостей только из двух разделов, когда я выбираю в модуле эти два раздела то он вообще ничего не выводит, если выбрать только один раздел то все выводится с этого раздела нормально. Как на локалке так и нахостинге в интернет все одинаково. Помогите пожалуйста сделать вывод материалов из двух разделов. JU News Ultra J!1.5 версия 1.3 Joomla версия 1.5.14
Сторінки: 1 2