Форум Joomla! Україна

Повна версія: Agora forum український
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
чи має хтось Україномовний переклад компоненту Agora Forum version 2.5.3 Pantheon
Мабуть, що перекладу не має.
Пропоную на вікі створити переклад!
Давайте. проте так я тут новенький я ще не дуже розуміюся на тому як що тут функціонує Smile
Допоможемо Wink
Dutch Написав:Мабуть, що перекладу не має.
Пропоную на вікі створити переклад!
Дайте знати коли буде переклад будьласка...
То що там з українізацією ? Можу теж допомогти, якщо потрібні робочі руки (чи голова)
Маю переклад (з російського Agora_Pantheon_2.5.4_J!1.5_rus2 )... але чомусь не можу його прикрутити: joomla переклад бачить, але коли його "прикручую", з"являється просто пуста сторінка. Де туплю? Cry Архів з перекладом власне додаю, може комусь згодиться.
У мене Joomla 1.5.10,какой форум кней подойдет, ставил (com_fireboard_RE2.0_final.zip-мне написало "Компонент Установить: XML-файл не содержит элемента administration.")походу он не к моеей версии Joomla.ище ставил (Agora Forum 2.5.4 для Joomla 1.5.x Русская версия-он вроде ставится ,но Административная панель не находится во фронтальной части сайта как там написано,я прочитал все FAQ - Agora Forum,все перепробувал но результата -0-