Форум Joomla! Україна

Повна версія: Форма відправки інфи на пошту
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Ось мені потрібна така форма:
http://autoriginal.com.ua/index.php?opti...&Itemid=39
Як зробити щоб оце все відправлялося на пошту?
Поставив компонент FacileForms
Але коли хочу створити чи редагувати форму, пише:
Код:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vovk/public_html/shop/components/com_facileforms/facileforms.php:274) in /home/vovk/public_html/shop/index2.php on line 122

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vovk/public_html/shop/components/com_facileforms/facileforms.php:274) in /home/vovk/public_html/shop/index2.php on line 123

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vovk/public_html/shop/components/com_facileforms/facileforms.php:274) in /home/vovk/public_html/shop/index2.php on line 124

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vovk/public_html/shop/components/com_facileforms/facileforms.php:274) in /home/vovk/public_html/shop/index2.php on line 125

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vovk/public_html/shop/components/com_facileforms/facileforms.php:274) in /home/vovk/public_html/shop/index2.php on line 126

Що там треба зробити?
Відключи ворнінги
vetal Написав:Відключи ворнінги
Де їх вимкнути?
Правда я вже і так зробив форму, і без цього компоненту.