Форум Joomla! Україна

Повна версія: VirtueMart eCommerce Bundle (w. Joomla! 1.5.9)
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
привіт, а хто знає, що таке VirtueMart eCommerce Bundle (w. Joomla! 1.5.9) і з чим його їдять? :%)
Це Joomla з передустановленим VirtueMart, щоби тобі кожен раз окремо не ставити Joomla, потім в неї Virtuemart, плагіни, модулі і т.д.

В принципі, я маю свою збірку, що містить різні передустановлені типові для мене розширення. Коли берусь за новий сайт, то ставлю вже її, а не все по черзі. Таку власну збірку легко зробити за допомогою компонента JoomlaPack
gruz Написав:Це Joomla з передустановленим VirtueMart, щоби тобі кожен раз окремо не ставити Joomla, потім в неї Virtuemart, плагіни, модулі і т.д.

В принципі, я маю свою збірку, що містить різні передустановлені типові для мене розширення. Коли берусь за новий сайт, то ставлю вже її, а не все по черзі. Таку власну збірку легко зробити за допомогою компонента JoomlaPack

Чи можна якось дістати твою збірку, протестувати)?
Пізно, бо вже 1.6 іде. Це вчорашній день, я її вже оновлювати не збираюсь.
http://www.ex.ua/view/234435
gruz Написав:Пізно, бо вже 1.6 іде. Це вчорашній день, я її вже оновлювати не збираюсь.
http://www.ex.ua/view/234435

Скачав твою збірку, ввстановив,все супер, але появилося питання щодо розміщення модулів:

"Коли ти ставиш модуль(наприклад html) на певну позицію, то не має нижче меню(як стандартно), щоб наприклад даний html-текст був тільки на головній, а не на всіх інших сторінках.

Питання: Як це можна включити?
не зрозумів запитання
gruz Написав:не зрозумів запитання

Я в твоїй збірці не бачу меню, яке б дозволило вибирати розміщення модуляSadколи вже вибрав модуль конкретний, в його налаштуваннях)

1. Наприклад перший модуль мені треба на всіх сторінках;
2. Другий модуль тільки в категоріях новини та статті, а на всіх решту непотрібно;
3. третій модуль тільки необхідно на сторінці для співпраці
4. І т.д.

Немає списку:
Відобразити модуль на всіх сторінках, вибрати, чи на жодній... шось типу того!

Надіюсь вже краще виразився)
Є, в налаштуваннях кожного модуля є. Праворуч у слайдері. Значо більш розширені можливості ніж у стандартної джумли завдяки Advanced Module Manager
gruz Написав:Є, в налаштуваннях кожного модуля є. Праворуч у слайдері. Значо більш розширені можливості ніж у стандартної Joomla!™ завдяки Advanced Module Manager

А, зрозумів, вибач, недодивився. Буду знати. І ще раз дякую за збірку)
хвацька збірка — прихопив для особистого збагаченя.
шануваннячко майстру.