Форум Joomla! Україна

Повна версія: Українська и английська мова на одному сайті
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Підскажіть як зробити щоб українська и англійська мова була на одному сайті,так щоб при нажатії на прапор відповідної країни мінялась мова материалу сайту
JoomFish (MambelFish) тобі в поміч.
Дякую )
Друже, ти знаєш що таке "пошуковик" ? Я б тобі радив ним користуватись перед тим, як задавати такі питання.
якби не було таких тем, то "пошуковик" би нічого не знайшов Big Grin Tongue
(це вже пішов флуд, зараз прийдуть адміни і намнуть мені боки, але вже набридло)
Вибач, але, не потрібно дублювати одне і те саме. Ти краще глянь які шановний Yooho теми створює.. таке відчуття, що на слово "google" в нього алергія в тяжкій формі... це не нормально! Я розумію, що саме лекше спитати, але ж якби самому пошукати, то напевно руки не відваляться, а корисного багато взнаєш і людей зайвий раз не відволікаєш на дурниці.
Я теж далеко не гуру, і в мене постійно купа питань. І в більшості випадків я все знаходжу методом наукового пошуку квадратно-гніздовим способом використовуючи пошукові системи.
він більше довіряє форуму "Української спільноти Joomla!" ніж гуглу :lol:
от в мене справжня біда :%) гугл каже, що труба і вирішення ще не придумали, але надія є.
Як ту нову JoomFish з Мосетсом звести. (останні версії думав поюзати :pardon: )
http://www.joomla-ua.org/forum/topic1396.html