Форум Joomla! Україна

Повна версія: Не можу додати статтю з сайту
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Привіт всім,
В мене в Joomla 1.5 і при додавані статті з сайту(з frontend(у) чи як там) не появляються категорії, завжди пише "виберіть категорію".
В когось таке було?
дякую
А ти створив категоріі? :friends:
жарт я оцінив :beer: але проблема в тому шо в Адміністративної частини все працює а коли намагаюсь додати з сайту то воно не висвітлює категорії..
anonim, як варіант - змінити браузер! Іноді таке буває! У мене була проблема в цьому...
на explorer(і) і на opera(і) не працює, не показує категорій і не працює кнопка зберегти
встановив компонент щоб додавати статті, бачить категорії але не працює кнопка..
проблема зявляється одразу після того як я вніс зміни в Загальні Конфігурації... хтось знає що це може бути?
схоже щоб уникнути таких проблем потрібно спочатку змінювати конфігурації а потім вже додавати контент...
дякую всім за допомогу
anonim Написав:на explorer(і) і на opera(і) не працює, не показує категорій і не працює кнопка зберегти
встановив компонент щоб додавати статті, бачить категорії але не працює кнопка..
а що це за компонент?