Форум Joomla! Україна

Повна версія: оптимізація сайту
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Привіт, допоможіть якось оптимізувати сайт. Раніше таким ніколи не займався.
Є сайт на joomla 1.0 та на 1.5, вони повністю аналогічні. Проте, перший вантажиться набагато шустріше. (сервер однаковий)
Можливо хтось може щось порадити?
змінюй хостера. джумла 1.5 значно важча.

спробуй кешування увімкнути.
Якщо говорити про оптимізацію під пошуковики, то виручить компонент ARTIO.
При чому тут СЕО? Річ зовсім про інше.
А ось навіщо використовувати ARTIO, якщо є свій СЕФ? Ну хіба, якщо хочеш додатково навантажити сайт зайвими запитами....
Dutch Написав:А ось навіщо використовувати ARTIO, якщо є свій СЕФ? Ну хіба, якщо хочеш додатково навантажити сайт зайвими запитами....
Підтримую, стандартний SEF + плагін HP Router і все :good:
Люди, підкажіть, хто знає:
куди вставити теги noindex для того, щоби гугл не індексував модуль:
mod_vvisit_counter ?
Вихідні дані Джумла 1,5,22 , віртуалмарт 1,8.

Уклінно дякую.
Ogirok Написав:Люди, підкажіть, хто знає:
куди вставити теги noindex для того, щоби гугл не індексував модуль:
mod_vvisit_counter ?
Вихідні дані Joomla!™ 1,5,22 , віртуалмарт 1,8.

Уклінно дякую.

Скоріше за все в тебе є файл: modules/mod_vvisit_counter/tmpl/default.php

Його скопіювати у templates/YOURTEMPLATE/html/mod_vvisit_counter/default.php і тут все загорнути в noindex. Є ще ряд шляхів, від загортання позицї модуля в шаблоні до прави module chrome.
<noindex>...<noindex> для посилань rel="nofollow"
gruz Написав:Є ще ряд шляхів, від загортання позицї модуля в шаблоні ...
Попробую піти шляхом "загортання позицї модуля в шаблоні"

Гляньте, бутьласка чи вірно:
відкриваю файл:
templates/Папка активного шаблону/index.php

знаходжу позицію right (в тій позиції є ще пару модулів, які бажано не індексувати):
Код:
<?php if (artxCountModules($document, 'right')) : ?>
<div class="art-sidebar2"><?php echo artxModules($document, 'right', 'art-block'); ?>
</div>
<?php endif; ?>

вставляю теги <noindex> </noindex>
Код:
<noindex>
<div class="art-sidebar2"><?php echo artxModules($document, 'right', 'art-block'); ?>
</div>
<?php endif; ?>
</noindex>

правда, незнаю, чи <?php endif; ?> має входити до блоку.
Краще так:

Код:
<noindex>
   <div class="art-sidebar2">
      <?php echo artxModules($document, 'right', 'art-block'); ?>
   </div>
</noindex>
<?php endif; ?>
щоб сторінка проходила валідацію я б радив користуватись таким "ізощренієм" інкше не назвеш...

Код:
<del class="hide"><![CDATA[<noindex>]]></del>
те, що потрібно закрити від індиксації Яндексом
<del class="hide"><![CDATA[</noindex>]]></del>

і в таблицю стилів додати
Код:
.hide {display: none}
Якщо вас цікавить якісна робота оптимізатора і копирайтера, відпишіть мені у повідомленні, остання моя стаття "Різновидності рулетки", скинув для прикладу, можу повністю надіслати резюме на електронну пошту, бажано вакансії з Києва
Привет, ребята. Обращаюсь к форумчанам, как к знатокам, и тем, кто помогает другим пользователям Joomla. В свое время я освоил азы и создал свой сайт, однако со временем решил его модернизировать, и тут уже мне не хватило знаний и времени, чтоб понять, что к чему, и как правильно это сделать. Все мои попытки закончились неудачами, поэтому вынужден обратиться к тем кто может помочь с модернизацией, оптимизацией и обновлением сайта.
Сайт на платном хостинге, на Joomla, использую стандартный простой шаблон и пару модулей.
Нашел шаблон, который мне понравился и который полностью соответсвует моим пожеланиям и требованиям. Он просто идеально разработан для моих потребностей. Я четко понимаю, что и как я хочу, что мне нужно. Мне очень нужен человек, который поможет мне в реализации всего задуманного, пояснит мне что к чему. За деньги. Но адекватные.
Надеюсь, что этот пост не противоречит правилам форума.
Всем кто может мне помочь прошу писать на почту: https://www.facebook.com/konstantin.petrushevsky. Благодарен всем кто сможет помочь.
mcpetrov Написав:Привет, ребята. Обращаюсь к форумчанам, как к знатокам, и тем, кто помогает другим пользователям Joomla. В свое время я освоил азы и создал свой сайт, однако со временем решил его модернизировать, и тут уже мне не хватило знаний и времени, чтоб понять, что к чему, и как правильно это сделать. Все мои попытки закончились неудачами, поэтому вынужден обратиться к тем кто может помочь с модернизацией, оптимизацией и обновлением сайта.
Сайт на платном хостинге, на Joomla, использую стандартный простой шаблон и пару модулей.
Нашел шаблон, который мне понравился и который полностью соответсвует моим пожеланиям и требованиям. Он просто идеально разработан для моих потребностей. Я четко понимаю, что и как я хочу, что мне нужно. Мне очень нужен человек, который поможет мне в реализации всего задуманного, пояснит мне что к чему. За деньги. Но адекватные.
Надеюсь, что этот пост не противоречит правилам форума.
Всем кто может мне помочь прошу писать на почту: https://www.facebook.com/konstantin.petrushevsky. Благодарен всем кто сможет помочь.

У мене абсолютно аналогічна ситуація. Якщо є спеціалісти, що можуть допомогти оптимізувати сайт, виправити баги - прошу повідомити мені.
Задачі сформульовані без чіткого ТЗ - погодинна оплата однозначно. Хоча і ТЗ теж погодинну оплату не скасовує. Можу взятись, але в нас народ до погодинної оплати не звик. А братись за роботу невідомого обсягу за відому невелику ("адекватну" ж) суму - це працювати багато, важко і безкоштовно. Принаймні мій досвід про таке каже.