Форум Joomla! Україна

Повна версія: Налаштування модуля DGM Read Also (SEO) J! 1.5
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Всім привіт. Підскажіть будь ласка, як де і що потрібно зробити, щоб "Читайте також"(подібні статті) виводилося під текстом статей?
В шаблоні додати нову позицію під виводом вмісту компонентів.

Як пиклад:

Код:
<jdoc:include type="message" />
<jdoc:include type="component" />
<jdoc:include type="modules" name="read_more" style="xhtml" />

де:
name="read_more" — назва позиції у яку можно вставляти модулі.

У цю ж позицію можете вставити модуль DGM Read Also (SEO) J! 1.5.
Если я делаю так, как написано выше, но позиция появляется после комментариев и формы отправки комментариев. А как сделать чтобы позиция появилась перед комментариями?! Использую Jcomments
Не зрозумiв як цим модулем користуватися.
Куди я маю записати оце:
For example:
<jdoc:include type="modules" name="bottom" style="raw" />
I де той файл до якого треба вставити код iз попереднiх постiв та у якому рядку?
Чи тут нема нiкого?
а у меня другая проблемма - я поставил стандартный модуль "mod_mostread" и назначил место "banner" , но почему-то неотображается заголовок и выравнивается по середине, а не по левому краю. Где мне это поправить?
Для примера : [url=]http://www.starapryluka.com.ua/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=3&Itemid=4[/url=]
div.advs
закоментуй
float:left;

Позиція banner може не мати заголовка, якщо так написаний шаблон.
div.advs
вже закоментовано
float:left;

Де прописуеться загаловок в позиції banner в шаблоні? та як?
Помилку знайшов було center - змінив на left

#ja-banner {
margin: 15px 0;
text-align: left;

Може тут можно прописати заголовок?
Як вивести його вище коментів, щоб було видно зображення новин і заголовок?
Питання таке: чи можливо вивести одразу 2 модулі DGM Read Also (SEO) ? Виводяться 2, а от список подібних матеріалів формується тільки в одному. Пробував брати стандартний модуль related items, так сайт взагалі не вудкривається.