Форум Joomla! Україна

Повна версія: Відеоролик Youtube в статті
Ви переглядаєте спрощену версію. Переглянути повну версію з віповідним форматуванням.
Знову я зі своїми фантазіями Smile

Мета фантазії - отримати в редакторі кнопку, з допомогою якої можна вставити в тіло статті відеоролик з Ютуб.

Щоб вставити ролик треба в режимі html вставити такий код

Адресу самого ролику я виділив жирним.

При натисканні кнопочки має вискакувати віконечко в який я ввожу адресу ролика, Ок і в тіло автоматично вставляється цей код.

Чи розкаже хтось як це можна зробить?
В візуальному редакторі є можливість вставляти swf файли
знаю, точно що це не проблема
э вже розроблені спеціальні мамботи по цьому питанню.
Сам колись робив - вже точно не помню як.
треба згадати.
Ось пробую вставити відео з Youtube, безуспішно
пробував через функцію вставляння і редагування медія і на пряму пробував додавати в HTML код, спочатку ніби додає і вставляє відео, а от після збереження відео зникає

Допоможіть, підкажіть у чому проблема?

Щойно пробував по іншому. Скачав відео та комп і перезалив на сервер, і далі та сама ситуація, в редакторі все вставляється і показує, а після збереження пропадає Cry Cry Cry
Дякую
Спробуй вимкнути хтмл редактор і додай свій хтмл код, все буде прайцювати. Просто цей стандартний джумлівський редактор все потворить (псує код). Або постав інший редактор...
ukrainian Написав:Спробуй вимкнути хтмл редактор і додай свій хтмл код,

а як його вимкнути?
в загальних конфігураціях вибрав "editor-no editor" це тут?
вимкнуло весь редактор. поставив код сам ... та ж сама проблема.
при повторному відкритті частина коду з ютубу зникла
ukrainian Написав:Або постав інший редактор...
не підкажеш який кращий?

Дякую
wysiwyg Pro 3 я використовую.
Дивно, але в мене абсолютно така сама помилка була. Хтмл код youtubа псувався після зберігання.
Може ти вимкнув редактор, закинув код, потім увімкнув редактор і знову зайшов в ту статтю з кодом і його зіпсуло? Якби не вмикав редактор, або не відкривав статтю після увімкнення редактора, то код ютубу не псувало б.

Спробуй вимкни, постав код і не включай редактор - подивись як працює.
Це не редактор, а Джумла обрізає, ІМХО. Редактор теж може, але джумла за замовчуванням ріже код.

Треба фільтри виправити в налаштуваннях контенту.

Заходимо в адмінці
Зміст - Менеджер статей
Клікаємо праворуч згори Налаштування
Шукаємо Групи фільтру
Обираємо лише Загальнодоступна фронтальна частина і - Зареєстрований (це кому ніззя такого вставляти)
Далі:
Тип фільтру має стояти Чорний список (За замовчуванням)

Зберігаємо.

Тепер в режимі ХТМЛ вставляємо код і намагаємось зберегти. Має працювати.
Рекомендую скористатися плагіном AllVideos - http://extensions.joomla.org/extensions/...12/details
gruz Написав:Це не редактор, а Joomla обрізає, ІМХО. Редактор теж може, але Joomla за замовчуванням ріже код.
......
Тепер в режимі ХТМЛ вставляємо код і намагаємось зберегти. Має працювати.

За працювало, ДЯКУЮ

Chez Написав:Рекомендую скористатися плагіном AllVideos - http://extensions.joomla.org/extensions/...12/details
Вам теж дякую, знайшов за тим лінком цікаві речі, подивлюсь, як працюють